اهدای ۱۰ هزار بسته تحصیلی به دانش‌آموزان مناطق محروم خوزستان

التزام - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از انجام پویش اهدای بسته‌های تحصیلی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز خوزستان خبر داد.
اهدای ۱۰ هزار بسته تحصیلی به دانش‌آموزان مناطق محروم خوزستان

جمال شیبه در آیین اهدای بسته‌های تحصیلی ویژه دانش‌آموزان نیازمند ساکن مناطق نفت خیز خوزستان که در هویزه برگزار شد، گفت: با مشارکت شرکت نفت و گاز اروندان، ۱۰ هزار بسته تحصیلی میان دانش‌آموزان تحت حمایت ساکن مناطق محروم همجوار شرکت نفت و گاز خوزستان توزیع شد.

شیبه با بیان اینکه کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند از جمله اهداف مهم این نهاد است، گفت: کمیته امداد خوزستان افتخار خدمت به ۴۵ هزار دانش‌آموز را دارد که در زمینه تأمین مشاوره تحصیلی آموزشی فرهنگی و تأمین بسته‌های حمایتی شامل نوشت‌افزار، کیف، کفش و پوشاک و… برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت اقدام می‌کند.

وی هدف پویش را تلاش در راستای انجام طرح‌های آموزشی جهت کاهش مشکلات و محرومیت‌های تحصیلی و ارتقای سطح کیفی آموزش دانش آموزان نیازمند دانست و افزود: لازم است برای برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان پشت کنکوری تحت حمایت در مناطق محروم در محدوده نفت با همکاری آموزش و پرورش اقدام صورت گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان در ادامه بر هم افزایی دستگاه‌های اجرایی در توزیع بسته‌های لوازم التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند تاکید کرد و گفت: شرکت‌ها و صنایع در کنار خیرین نیکوکاران حقیقی در کمک‌رسانی به جامعه هدف کمیته امداد خوزستان همکاری می‌کنند و برای رفع فقر ضروری است تمامی دستگاه‌ها در کنار یکدیگر نسبت به اعطای کمک به محرومان اقدام کنند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.