توسعه و پایداری ارتباطات سیار در ۱۱ روستای خوزستان

التزام - مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و پایداری ارتباطات سیار در ۱۱ روستای استان با توسعه زیرساخت‌ها و فراهم کردن ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول خبر داد.
توسعه و پایداری ارتباطات سیار در ۱۱ روستای خوزستان

رحیم فلاح زاده با اشاره به تلاش برای توسعه ارتباطات سیار در روستاهای خوزستان، اظهار کرد: با توجه به فراهم شدن زیرساخت‌ها برای ارتقاء شبکه ارتباطی همراه اول در روستاهای خوزستان به منظور ارائه خدمات نوین ارتباطی به مشترکان روستایی، در تلاش هستیم تا وضعیت ارتباطات سیار روستاهای استان را بهبود ببخشیم.

وی افزود: بر این اساس با ارتقاء تکنولوژی چهار سایت روستایی، شبکه ارتباطی همراه اول در ۱۱ روستا از شهرستان‌های اندیکا، ایذه، رامهرمز و هندیجان توسعه یافت.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: تکنولوژی پر سرعت نسل ۳ بر روی چهار سایت روستایی قلعه زراس اندیکا، چم تنگ هندیجان، مورد فل ایذه و شمیلون رامهرمز نصب و راه‌اندازی شد.

فلاح زاده عنون کرد: با نصب و راه‌اندازی و وارد مدار شدن تکنولوژی‌های نسل ۳ این سایت‌ها، ارتباطات سیار در روستاهای قلعه زراس، حسین آباد و سرپر آبژدان شهرستان اندیکا، شمیلون، یلمه و کوه گرده از بخش ابوالفارس رامهرمز، روستاهای چم تنگ، چم کلگه و ناصرآباد شهرستان هندیجان و همچنین روستاهای موردفل و بنه رحمالی از توابع شهرستان ایذه توسعه و ارتقا یافت و افزایش پهنای باند، پایداری و توسعه شبکه ارتباطی همراه اول در این روستاها فراهم شد.

وی ادامه داد: با فراهم شدن ارتقای شبکه، این روستاها و جاده‌های آن نیز زیر پوشش دیتای همراه اول قرار گرفت و مشترکان ساکن در آن مناطق از تبادل اطلاعات دیتایی همراه اول برخوردار شدند و از این پس می‌توانند از خدمات دولت الکترونیک نیز بهره‌مند شوند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.