بیشترین تخلفات بازار مربوط به حوزه آرد و نان و میوه است

التزام - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه گرانفروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت محصولات بیشترین عناوین تخلفات در بازار استان هستند، گفت: حوزه آرد و نان در صدر بیشترین تخلفات صنفی است.
بیشترین تخلفات بازار مربوط به حوزه آرد و نان و میوه است

بهرام جباری با اشاره به تدوام روند بازرسی و نظارت بر بازار اظهار کرد: گشت‌های مشترک سازمان صمت، اصناف، جهاد کشاورزی و دیگر دستگاه‌های مسئول به صورت مستمر کار پایش و نظارت از بازار را بر عهده دارند و مرتبا بر روند توزیع کالاها، قیمت این محصولات و… نظارت می‌کنند.

وی با بیان اینکه اساس بازرسی از بازار اقلام اساسی است، افزود: اولویت اول در بحث بازرسی‌ها از اصناف در استان خوزستان توزیع کالای اساسی و قیمت این محصولات است و در صورت هرگونه مشاهده تخلفی در این زمینه با متخلفان براساس قانون برخورد جدی خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: گرانفروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت محصولات بیشترین عناوین تخلفات در بازار استان خوزستان هستند که توسط بازرسان اصناف، صمت، بسیج اصناف شناسایی و برای آن‌ها پرونده تعزیراتی تشکیل می‌شود.

جباری عنوان کرد: بیشترین تخلفات انجام‌شده نیز در حوزه آرد و نان است و از این رو بازرسان تمرکز ویژه‌ای روی این حوزه دارند. پس از این در حوزه میوه و تره‌بار شاهد تخلفات زیادی از سوی اصناف هستیم که برای همه آن‌ها پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: گشت‌های مشترک با همکاری بازرسان سازمان صمت، بسیج اصناف و تعزیرات حکومتی خوزستان به صورت مداوم در استان در حال انجام است و تلاش می‌کنیم از این طریق شرایط بازار را تحت کنترل داشته باشیم.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.