للریل و حمد؛ دلخوشی این شبهای مردم خوزستان+تصاویر

التزام - نمایش تئاتر عربی «للریل و حمد» در شهرستان اهواز به روی صحنه رفت.
للریل و حمد؛ دلخوشی این شبهای مردم خوزستان+تصاویر

در هیاهوی قطعی سراسری اینترنت و مسدودی چند پلتفرم پرطرفدار که نقش تعیین کننده ای در تبلیغات و آگاهی بخشی هنری دارند؛ نمایش «للریل و حمد» از چند شب پیش در تالار «آفتاب» اهواز به روی صحنه رفت تا به میعادگاهی برای دیدار هنرمندان تئاتر استان خوزستان تبدیل شود.

رحیم عچرش، نویسنده و کارگردان این نمایش در گفتگو با خبرنگار التزام گفت: «للریل و حمد» قصه عاشقانه مشهوری است که توسط هنرمندان خوزستانی برای مخاطب هنرشناس خود بازآفرینی کرده است و از ۲۸ مهرماه بر روی سن رفته، تا هفتم آبانماه ادامه خواهد داشت.

عچرش افزود: در سایه قطعی اینترنت و عدم اطلاعرسانی وسیع؛ خوشبختانه مردم هنردوست اهواز و شهرهای مجاور حضوری پررنگ و افتخارآفرینی داشته اند که جا دارد از تریبون رسانه التزام از همه این عزیزان تشکر نمایم.

این پیشکسوت تئاتر استان خاطرنشان کرد: در نمایش «للریل و حمد» ترکیبی از هنرمندان مطرح در کنار هنرجویان جوان بر روی صحنه رفتند تا بدینصورت هنرمندانی برای آینده این کشور پرورش داده باشیم.

کارگردان نمایش «للریل و حمد» در خصوص عوامل این کار هنری گفت: جواهر سودانی، مریم زرگانی، زینب سعیدی، فاطمه اسدی، ستایش آلبوعطوی، تقی آلبوخنفر، احمد مشعلی، فرید ساعدی، هادی مزرعه، رضا شهد زرگانی، حاتم سودانی و حسین سیلاوی بازیگران این نمایش هستند.

وی افزود: هیفاء عادل عچرش منشی صحنه است، اجرای دکور را احمد شماخه برعهده دارد و سید حسین موسوی کمک کارگردان است. همچنین اجرای نور و صدا با جاسم حاتمی است و آقایان ناصر میاحی و سعید نگراوی مشاور هنری این کار را عهده دار بودند. مهدی منصور سعدونی ناظر کیفی و عکاسی و فیلمبرداری را حمزه عبیات و مهدی صالحی انجام می دهند. گروه رسانه ای التزام ضمن دعوت از تمامی علاقمندان به هنر برای تماشای این نمایش زیبا، گزارش تصویری این کار هنری را تقدیم نگاه مهربانتان می کند. با ما همراه باشید:

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.