بهره‌برداری از ۴۳ واحد تولیدی در خوزستان از ابتدای امسال

التزام - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از بهره‌برداری از ۴۳ واحد تولیدی جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
بهره‌برداری از ۴۳ واحد تولیدی در خوزستان از ابتدای امسال

علی مهدی پور اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۳ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه از راه‌های مهم توسعه صنعتی و اقتصادی کشور توسعه صادرات غیرنفتی و اهتمام بر حمایت از صنایع کوچک و متوسط است، افزود: این ۴۳ واحد تولیدی و صنعتی جدید در همین راستا وارد مدار تولید شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و بهره‌برداری از این تعداد واحد تولیدی در سال جاری، زمینه اشتغال برای حدود ۵۰۰ نفر فراهم شده است.

مهدی پور تصریح کرد: تولید به عنوان فرآیند تبدیل منابع به کالا و خدمات مورد نیاز جامعه یکی از کلیدی‌ترین محورهای اقتصادی است و شهرک‌های صنعتی خوزستان به این مهم توجه بسیار جدی دارد تا بتواند در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان نقش کلیدی ایفا کند.

وی در پایان گفت: از اولویت‌های اصلی شرکت شهرک صنعتی خوزستان مهیا کردن و توسعه زیرساخت‌های لازم جهت سرمایه‌گذاری و بهره‌مندی واحدهای تولیدی از امکانات و زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.