یک کشته و ۲۲ مصدوم در تصادفات جاده‌ای برای زایران اربعین در خوزستان

التزام - مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: وقوع پنج فقره حادثه واژگونی خودرو حامل زایران اربعین در جاده‌های خوزستان از شنبه شب تا امروز یکشنبه، یک کشته و ۱۹ مصدوم بر جا گذاشت.
یک کشته و ۲۲ مصدوم در تصادفات جاده‌ای برای زایران اربعین در خوزستان

عارف شرهانی بیان کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس حامل زایران اربعین در حوالی روستای نمره یک هفتکل چهار مصدوم ، شامل یک دختر بچه هفت ساله و سه زن در رده های سنی ۲۶ تا ۴۷ ساله برجا گذاشت که به بیمارستان مادر رامهرمز انتقال یافتند.
وی افزود: در حادثه‌ای دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو حامل زایران اربعین در مسیر اندیمشک بین شهرک مدنی و سه راهی دهلران پنج نفر مصدوم شدند.
شرهانی ادامه داد: واژگونی یک دستگاه خودروی ساینا که سرنشینان آن عازم کربلای معلا بودند در جاده دیلم – هندیجان، چهار نفر مصدوم، شامل سه زن ۱۳ تا ۵۱ ساله و یک مرد ۵۲ ساله برجا گذاشت که به بیمارستان شهدای هندیجان انتقال یافتند.

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حادثه‌ای دیگر انحراف و واژگونی خودروی دنا حامل زایران کربلا در جاده امیدیه – ماهشهر ۶ نفر مصدوم بر جا گذاشت که به بیمارستان امام رضا(ع) امیدیه منتقل شدند.
وی اضافه کرد: یک خودروی تیبا نیز در کیلومتر سه جاده امیدیه – ماهشهر واژگون شد که سه مصدوم و یک فوتی بر جا گذاشت که مصدومان به بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر منتقل شدند.

خواب آلودگی ، سبقت غیرمجاز و سرعت بالا از جمله دلایل وقوع تصادفات جاده‌ای اعلام شده است.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.