ترافیک در معابر منتهی به مرز شلمچه روان است

التزام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان از برقراری ترافیک روان در معابر منتهی به مرز شلمچه خبر داد.
ترافیک در معابر منتهی به مرز شلمچه روان است

سرهنگ فرید کریمی‌زاده اظهار کرد: با توجه به نزدیکی زمان برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار سایر همکاران انتظامی استان خوزستان به منظور تسهیل شد آمدی و همچنین تردد آسان زائران در مرز بین المللی شلمچه مستقر شدند.

 وی افزود: با توجه به رصد و پایش‌های مرکز مانیتورینگ بحمدلله در معابر منتهی به مرز شلمچه دارای بار عادی و ترافیک روان را شاهد هستیم و هیچ‌گونه انسداد و گره ترافیکی نداریم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: زائران سعی کنند سفر خود را مدیریت کنند و سفر خود را به روزهای منتهی به اربعین حسینی موکول نکنند تا به راحتی و در کمال آسایش و آرامش به زیارت عتبات و عالیات مشرف شوند.

وی با تأکید بر اینکه رانندگان از انجام هرگونه حرکات مخاطره آمیز در حوزه رانندگی اجتناب کنند، افزود: خط قرمز پلیس سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و عدم استفاده از کمربند ایمنی است و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

سرهنگ کریمی‌زاده اضافه کرد: رانندگان در طول مسیر رفت و برگشت استراحت کافی را داشته باشند و با خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکنند.

وی از زائران اربعین حسنی که با وسیله نقلیه به مرزها مراجعه می‌کنند، خواست که وسایل نقلیه خود را در پارکینگ‌ها تعیین شده منتقل کنند و از هرگونه توقف در سطح معابر خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان با اشاره به اینکه در برخی از معابر ممکن است محدودیت‌های ترافیکی اجرا شود، رانندگان همکاری لازم را با پلیس داشته باشند، گفت: فرزندان شما در مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی با کمال افتخار خدمتگذار شما زائران اباعبدالله الحسین (ع) هستند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.