ناظر گمرکات خوزستان خبر داد : تعامل با دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی به زائران‌ اربعین حسینی 

التزام - ناظر گمرکات خوزستان در بازدید از مرزهای چذابه و شلمچه از تعامل با دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به زائران‌ اربعین حسینی خبر داد.
ناظر گمرکات خوزستان خبر داد : تعامل با دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی به زائران‌ اربعین حسینی 

بهروز قره‌بیگی روز پنجشنبه در بازدید از مرزهای چذابه و شلمچه و سرکشی از واحد‌های گمرکی خدمت رسان در این پایانه های مرزی ، اظهار داشت: در حال حاضر و باتوجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی و افزایش تردد زوار اربعین حسینی، سرعت خدمت‌رسانی به زائران نیز در واحد‌های گمرکی افزایش چشمگیری داشته و ما نیز روزانه نظارت دقیقی بر عملکرد این واحد‌های خدمت‌رسان در مرزهای استان داریم.

 وی ضمن اعلام آمادگی گمرکات استان خوزستان در ارائه خدمات شبانه‌روزی به زوار ابا عبدالله الحسین، تعامل با تمامی دستگاههای ذی‌ربط را در راستای خدمات حداکثری به زوار از ضرورت ها برشمرد و در این خصوص اعلام آمادگی کرد.

 ناظر گمرکات استان خوزستان به همراه مدیرکل گمرک اهواز روز پنجشنبه ۱۰ شهریورماه به همراه جمعی از معاونین حوزه نظارت از گمرک چذابه و شلمچه،باراندازهای پایانه‌های مرزی، سالن‌های مسافری، واحدهای مختلف از جمله گارد ورود، توزین، سالن ارزیابی و تشریفات خروج کالا و مسافر بازدید کردند.

 ناظر گمرکات استان خوزستان در ادامه بازدید ضمن خداقوت به همکاران دستورات لازم جهت شتاب‌بخشی به خدمت‌رسانی هرچه بهتر به زوار را صادر کرد.

تشکیل جلسه ناظر گمرکات خوزستان با فرمانده قرارگاه اربعین در مرز چذابه

 همچنین در بازدید ناظر گمرکات خوزستان از پایانه مرزی چذابه ، جلسه ای با حضور سرهنگ عیسوندی فرمانده قرارگاه اربعین مستقر در چذابه ، سرهنگ داراب نیا رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ، احمدی مدیرکل اقتصاد و دارائی استان، رئیس‌کیا مدیر گروه چذابه و سایر مسئولین محلی برگزار شد و ضمن تبادل اطلاعات، تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات اجرایی و برقراری هماهنگی لازم به منظور تسریع در ارائه خدمات و جلوگیری از هرگونه وقفه احتمالی اتخاذ گردید.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.