مونسون چهار و هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به باغملک خسارت وارد کرد

التزام - فرماندار باغملک گفت: فعالیت سامانه بارشی مونسون چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به بخش‌های مختلف شهرستان باغملک خسارت وارد کرد.
مونسون چهار و هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به باغملک خسارت وارد کرد

بهروز فرج اللهی بیان کرد:در بخش کشاورزی یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، یکصد میلیارد ریال به منازل مردم، ۵۰۰ میلیارد ریال به تاسیسات آبرسانی، ۲۰ میلیارد ریال به شبکه توزیع برق، و ۲۰۰ میلیارد ریال به زیرساخت های آسفالت و مبلمان شهری شهر باغملک و صیدون از توابع این شهرستان خسارت وارد شد.
وی گفت:شهرستان باغملک از جمله شهرستان‌های خوزستان است که به دلیل فعالیت چند روزه اخیر این سامانه خسارت زیادی را متحمل شده است.
فرماندار باغملک ادامه داد: سه‌شنبه شب نیز در این شهرستان شاهد بارش باران و وقوع توفان بودیم که هنوز خسارات وارده برآورد نشده است.
فرج الهی ادامه داد: با توجه به هشدار هواشناسی تا پایان این هفته سامانه مونسون در خوزستان فعال است به همین منظور از همه مردم تقاضا داریم از قرار گرفتن در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند و در مناطق کوهستانی تردد نکنند.

باغملک با حدود ۱۱۵ هزار نفر جمعیت در شرق خوزستان واقع است.

سیلاب‌های ناشی از پدیده مونسون که ۲۴ استان کشور را دربرگرفته، از اول مرداد آغاز شده و همچنان ادامه دارد.در خوزستان ۲۰ شهرستان درگیر این پدیده بودند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.