سرلشکر رشید: امنیت همسایگان را امنیت خود می‌دانیم

التزام - فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) گفت: هر کشوری علیه ایران با مستکبران ائتلاف تشکیل دهد در قدم اول بیشترین هزینه را پرداخت خواهد کرد.
سرلشکر رشید: امنیت همسایگان را امنیت خود می‌دانیم

سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در گردهمایی سالانه فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد مقدس با تأکید بر اینکه “امنیت ایران، امنیت همسایه‌ها است و امنیت همسایگان را امنیت خود می‌دانیم” گفت: در عین حال به هر کشوری که زمینه‌های مداخلات قدرت‌های استکباری را در منطقه فراهم می آورد و به آنها پایگاه، فضا و خاک می‌دهد و ائتلاف نظامی علیه ملت‌های منطقه درست می‌کند، هشدار می‌دهیم که در قدم اول، بیشترین هزینه را برای رفتارهای غیردوستانه و تحریک‌آمیز خود پرداخت خواهد کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) خاطرنشان کرد: ما تلاش می‌کنیم که با همه همسایگان خود روابط برادرانه و حسنه داشته باشیم و زندگی در صلح و آرامش و ادامه حیات عزتمندانه در منطقه هدف ماست.

وی افزود: حفظ موجودیت عزتمندانه ملت شریف  و تمامیت ارضی و استقلال کشور عزیز ایران، خط قرمز رفتار و عملکرد فرماندهان و کارکنان غیور و شجاع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برابر تهدیدات نظامی دشمن می‌باشد.

سرلشکر رشید در جمع فرماندهان نیروی زمینی سپاه این نیرو را شالوده اصلی سازمان سپاه توصیف کرد و گفت: نیروی زمینی سپاه طی سه دهه گذشته پس از جنگ، با تمام توان و قدرت ، از مرزهای جمهوری اسلامی و شهرها در مقابل تهدیدات ضدانقلاب و گروه‌های تکفیری قاطعانه دفاع کرده است.

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.