برق طرح آبرسانی غدیر خوزستان تامین شد

التزام - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: با برنامه زمان‌بندی یک هفته‌ای ۲ فیدر خروجی تامین برق طرح آبرسانی غدیر در پست برق سبزآب اندیمشک این شرکت احداث و برق‌دار شد.
برق طرح آبرسانی غدیر خوزستان تامین شد

به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت‌بزرگ اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی عملیات احداث ۲ فیدر خروجی ۳۳ کیلوولت تامین برق طرح آبرسانی غدیر در مدت زمان یک هفته با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم به پایان رسید و برق‌دار شد.

وی با بیان اینکه در شرایط عادی اجرایی کردن این پروژه به بیش از یک ماه زمان نیاز داشت افزود: با بسیج همه نیروهای عملیاتی شرکت، پیمانکار و رعایت اصول فنی و ایمنی لازم احداث ۲ فیدر خروجی ۳۳ کیلوولت از پست ۲۳۰ کیلوولت سبزآب به پایان رسید و آماده بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر برق مورد نیاز ایستگاه پمپاژ طرح آبرسانی غدیر از پست برق سبزآب این شرکت تامین و در صورت آماده بودن شرایط ایستگاه پمپاژ توسط سازمان آب و برق خوزستان جهت اتصال به شبکه قابل استفاده و بهره‌برداری است.

شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت تامین و انتقال برق در شبکه انتقال و فوق توزیع در ۲ استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.