مسابقه‌ی محبوب‌ترین خبرنگار به یک چهارم نهایی رسید

لتزام – نخستین دوره مسابقات انتخاب محبوبترین خبرنگار استان خوزستان با همت گروه رسانه ای التزام و مشارکت گسترده خبرنگاران میان استقبال ویژه مردم در حال برگزاری است و از میان ۳۲ خبرنگاری که در این رقابت‌ حضور دارند ۸ نفر به یک چهارم نهایی راه یافتند.
مسابقه‌ی محبوب‌ترین خبرنگار به یک چهارم نهایی رسید

التزام – نخستین دوره مسابقات انتخاب محبوبترین خبرنگار استان خوزستان با همت گروه رسانه ای التزام و مشارکت گسترده خبرنگاران میان استقبال ویژه مردم در حال برگزاری است و از میان ۳۲ خبرنگاری که در این رقابت‌ حضور دارند ۸ نفر به یک چهارم نهایی راه یافتند.

در این دوره از مسابقات که با دعوت از خبرنگاران حوزه های مختلف صورت گرفت تا این بخش از رقابت ها؛ قاسم منصور آل‌کثیر، احمد جعفری ماجد، پریسا زنگنه منش، پروا آقاخانی، جعفر زرگانی، مجتبی داراب‌پور، محمد فتحی و فاطمه شهریسوند با شکست حریفان خود به مرحله یکچهارم نهایی راه پیدا کردند.

گروه رسانه ای التزام به دنبال برگزاری موفق مسابقات انتخاب محبوبترین هنرمند تئاتر شادگان که در آن «سید فاخر موسوی» به عنوان قهرمانی رسید، این رقابت را با هدف آشنایی بیشتر مردم با اصحاب رسانه راه اندازی کرده است. محبوب‌ترین خبرنگار در روزهای آینده و همزمان با عید سعید غدیرخم، نفر برتر را مشخص می‌کند.

گفتنی است این مسابقات در پلتفرم اینستاگرام بارگزاری شده و علاقمندان با انتخاب خبرنگار موردعلاقه خود به آن رای میدهند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.