برق ۲۳۹ مشترک پرمصرف اداری خوزستان قطع شد

التزام - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: برق ۲۳۹ مشترک پر مصرف اداری استان در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمان‌های عمومی قطع شد.
برق ۲۳۹ مشترک پرمصرف اداری خوزستان قطع شد

علی خدری با اشاره به مصوبه هیات وزیران مبنی بر لزوم رعایت الگوی مصرف،اظهار داشت: طبق این مصوبه  ادارات ، بانک‌هاو سازمان‌های عمومی باید مصرف خود را به میزان ۳۰ درصد در ساعات اداری نسبت به دوره مشابه سال قبل و ۶۰ درصدمصرف جاری در ساعات غیر اداری کاهش دهند .

وی ادامه داد : با توجه به عدم رعایت این مصوبه و بی توجهی به ابلاغیه های استانداری،  برق این تعداد مشترک که شامل ادارات دولتی، بانک ها، نهادهای عمومی و شرکت های دولتی و غیردولتی پرمصرف از شهرستان های مختلف استان بود توسط مرکز پایش ستاد شرکت توزیع برق خوزستان قطع شد. 

خدری افزود:  عدم‌توجه به اخطارها و در نظر نگرفتن مصوبه هیات وزیران در راستای کاهش مصرف برق، دلیل قطعی برق این ادارات در شهرهای مختلف خوزستان است.

این مقام صنعت برق خوزستان  تاکید کرد: لازم است هم استانی ها با ادامه همکاری خوبی که تاکنون با صنعت برق داشته‌اند، با خاموش کردن حتی یک‌چراغ اضافه و عدم‌استفاده از وسایل پرمصرف برقی در ساعات اوج بار (۱۱ الی ۱۸) و( ۲۰ الی ۲۳ ) در تامین برق پایدار همه مشترکان ما را یاری کنند.

روز گذشته برق ۲۱۸ مشترک اداری و پمپاژ آب خام کشاورزی در کلانشهر اهواز که از دستورالعمل ابلاغی بیشتر مصرف داشتند در راستای پایداری و کنترل بار شبکه برق قطع شد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.