غوغای هنرمندان جوان با نمایشگاه طراحی و نقاشی نبراس+تصاویر

التزام – نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی «نبراس» با مدیریت حمادی در گالری هنری ریم اهواز برگزار شد.
غوغای هنرمندان جوان با نمایشگاه طراحی و نقاشی نبراس+تصاویر

در این نمایشگاه تابلوهای خوش نقشی از محمد امین حمادی، سیدجواد موسوی، مریم امیری، ساجده مرعی، کوثر محمدی کیا، حسن فریسات، منا داودی، ملوک خسرجی، رباب سواری، مریم حلفی، مرضیه شریفی، دنیا ساعدی، مرجان بسویط، مرتضی مغینمی، مونس اسدی، الهه اسدی، فاطمه سلیمانی طرفی، محمد حسین اسدی، هاجر بنی طرفی زاده، زینب چلداوی، ثریا فصیحیان، منا جلالی، عادله سودانی، احلام علی مزرعه، سارا موسوی، فاطمه بیت شیخ احمد، فریال اسدی، زینب رشیدی مهر، بهناز سواری، فاطمه بیت سعید و امیر حسین عبیداوی به همراه آثار هنری هنرمند جوان، مرحوم علی سواعدی که تنها چند روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه درگذشت به معرض نمایش قرار گرفت و با استقبال بسیار خوب همشهریان قرار گرفت. جایی که به وضوح غوغای این هنرمندان جوان را لمس کرد و دید.

در روز اختتامیه با حضور امیر موسوی بازیگر خوزستانی محبوب سریال «نجلا» و تنی چند از مسئولین علاقمند به هنر، گواهی شرکت در نمایشگاه که توسط امیر عبیداوی مدیر گالری هنری ریم صادر شده بود تقدیم هنرمندان جوان این نمایشگاه شد.

گزارش تصویری این رویداد بسیار زیبا که رویاهای هنرمندان را با عشق و رنگ بر لوح بوم و جان نقش بست را باهم به تماشا می نشینیم. با ما همراه باشید:

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.