تحول در اهواز جز با همراهی مردم ممکن نیست

التزام - رییس شورای شهر اهواز با بیان اینکه تحول در اهواز جز با همراهی مردم ممکن نیست، گفت: مدیریت شهری اهواز در تلاش است با بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهری به صورت هفتگی علاوه بر حل مشکلات روح امید را در این شهر زنده کند.
تحول در اهواز جز با همراهی مردم ممکن نیست

سیاوش محمودی روز سه شنبه در آیین گشایش پارک کوی رمضان افزود: شورای شهر و شهرداری اهواز در تلاش است به وعده هایی که به مردم داده اند، عمل کنند و برگزاری آیین های هفتگی افتتاح طرح های شهرداری در راستای عمل به این وعده هاست.

وی با اشاره به زمان بر بودن طرح ها و کارهای عمرانی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری و تکمیل این طرح ها نیازمند مقدمات و برنامه ریزی های گسترده است به همین دلیل ثمرات اقدامات مدیریت شهری به مرور خود را نشان می دهد.

محمودی افزود: مجموعه مدیریت شهری در حوزه زیرساخت و وضعیت ساختاری که ضرورت شهر اهواز است اقداماتی در این دوره انجام داده است که  نتیجه آن روز به روز نمایان می ‌شود.

وی بازآفرینی اعتماد مردم به مدیریت شهری را از جمله اهداف برگزاری هفتگی افتتاح طرح های شهری دانست و ادامه داد: یکی از مسائل جدی مشارکت مردم در حوزه های مختلف است که در این راستا باید اعتماد بین مدیریت شهری و مردم احیا شود.

رییس شورای شهر اهواز افزود: اهواز با ظرفیت هایی که دارد می تواند یکی از زیباترین شهر ها باشد به همین دلیل تبدیل اهواز به شهری آباد و زیبا به عنوان جهت گیری اصلی این شورا تعیین شده است.

در این آیین بوستان کوی رمضان، بوستان کوی مجاهد، کندروی کوی سیاحی افتتاح و از جاده دسترسی شهرک الهیه خیابان یک کارمندی ۳۰۰ دستگاه بهره بردرای شد. برای بهرده برداری از این طرح ها مبلغی بالغ بر ۶۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.