برخورد قاطع پلیس با سارقان تجهیزات شبکه برق اهواز ضروری است

التزام - مدیر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق اهواز با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع پلیس با سارقان تجهیزات شبکه برق گفت: پلیس با سارقان سیم و تجهیزات شبکه برق و اموال عمومی مردم در اهواز برخورد قاطع و قانونی داشته باشد.
برخورد قاطع پلیس با سارقان تجهیزات شبکه برق اهواز ضروری است

فرشید موزری چهارشنبه در نشست هم اندیشی با سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز در مقر این فرماندهی با اشاره به استمرار خدمت رسانی مطلوب برق به مردم اظهار داشت : امروزه استمرار خدمات رسانی مطلوب وابسته به پارامترهای متعددی می باشد که از مهمترین آنها بحث تامین امنیت می باشد.
وی در ادامه افزود: مجموعه صنعت برق در تلاش است تا با بهره گیری از تجهیزات جدید و ایمن سازی تجهیزات منصوبه زمینه استمرار خدمت رسانی را بهبود بخشیده و پایداری شبکه برق را تامین کند.

مدیر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: تابستان امسال  در تلاش هستیم در تعامل با نیروی انتظامی در زمینه استمرار خدمت رسانی برق با کمترین خاموشی ناشی از سرقت مواجه شویم.

موزری ادامه داد : تامین برق مشترکان به امنیت و حفاظت از شبکه به تلاش و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی که پا به پای مهندسان و سیمبانان شبکه در حال حفاظت از اموال عمومی مردم می باشند بستگی دارد.

پلیس با سارقان تجهیزات برق برخورد قاطع می‌کند

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز ضمن تاکید بر تامین آسایش و رفاه شهروندان در این نشست  اظهارداشت : نیروی انتظامی همیشه و در همه جا همچون گذشته در کنار دستگاه های خدمات رسان بوده و در راه حفظ و حراست از اموال عمومی مردم جانفشانی کرده و بدون واهمه با مخلان نظم و امنیت مردم قاطعانه برخورد می کند. 

سرهنگ کیومرث کشوری در ادامه افزود: امروزه تامین برق به عنوان یک زیرساخت مهم بوده و از جایگاه مهمی برخوردار می باشد که با تعامل و همکاری مشترک بدون هیچگونه ملاحظه ای، با سارقان سیم و تجهیزات شبکه برق برخورد قانونی و قاطع می شود.

کشوری تصریح کرد: خط قرمز پلیس امنیت و آسایش مردم بوده و با هرگونه ناهنجاری اجتماعی در شرایط کنونی مقابله می شود.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.