آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به ۱۱ روستای بخش غیزانیه اهواز

التزام - عملیات اجرایی طرح آبرسانی به ۱۱ روستای فاقد آب بخش غیزانیه از توابع شهرستان اهواز امروز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در ایستگاه تقویت فشار نزهه این بخش آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به ۱۱ روستای بخش غیزانیه اهواز

 به گزارش دوشنبه ایرنا از فرمانداری اهواز ،فرماندار اهواز بیان کرد: این طرح در قالب طرح محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) با همکاری شرکت آب و فاضلاب خوزستان، سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و نظارت و پیگیری فرمانداری اهواز و بخشداری غیزانیه در مدت سه ماه اجرا می شود.

وی افزود: شعیمیط مندیل، مسلمیه، ام الدیای یک، حلوه جامع، عین المجبل، یربیعه، طویله سید جعفر، طویله کواکب، طویله یباره، طویله بزرگ و بتره( ساختمان) روستاهایی هستند که عملیات اجرایی این طرح آبرسانی امروز آغاز شد.
مسعود فلاحی با بیان اینکه ۴۵ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع در این طرح اجرا می شود، ادامه داد: آبرسانی به این روستاها به وسیله تانکرهای آبرسانی انجام می شود که تلاش بر این است این طرح در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد تا این روستاییان تحت پوشش شبکه آبرسانی قرارگیرند.

فرماندار اهواز در پایان گفت: آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه مطالبه مهم مردم این منطقه است که پیش از این نشست هایی در این خصوص برگزار شد و با اجرای این طرح روستای فاقد آب در این بخش باقی نخواهد ماند.

بیش از ۷۰۰ روستای خوزستان دچار تنش آبی بودند که از تابستان پارسال عملیات آبرسانی به این روستاها آغاز شده است.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.