برخورد سخت در انتظار برهم زنندگان آسایش و امنیت مردم خواهد بود

التزام - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان در پیامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت یکی دیگر از حافظان حریم نظم و امنیت در استان خوزستان گفت: قطعا برخوردی سخت در انتظار برهم زنندگان آسایش و امنیت مردم خواهد بود.
برخورد سخت در انتظار برهم زنندگان آسایش و امنیت مردم خواهد بود

صادق جعفری چگنی در پیام خود آورده است: شهادت مظلومانه یکی از مردان عرصه امنیت “مصطفی رفیع زاده” از حافظان حریم نظم و امنیت که مجاهدانه در مقابل تعرض کنندگان به اموال مردم و سارقین مسلح ایستادگی کرد  در پایان اجر این جهاد را با شهادت گرفت.

دادستان مرکز استان خوزستان در بخش دیگری از این‌پیام تاکید کرد: بی‌شک از دست دادن چنین جوانان برومند و مومنی اگرچه برای ما مصیبتی غم انگیز و تاسف آوراست، لیکن برای آن شهید عزیز وارد شدن در حریم امن الهی است.

وی در ادامه آورده است: دادسرای عمومی و انقلاب استان ضمن برخورد قاطع و جدی وسریع با عوامل آن ،حمایت قانونی همه جانبه از کلیه ضابطان به‌ویژه کادر نیروی انتظامی خوزستان در جهت تامین امنیت جامعه اعلام و برخورد سخت در انتظار برهم زنندگان آسایش وامنیت مردم خواهد بود. 

بر اساس این گزارش؛ شهید “مصطفی رفیع زاده”  از پرسنل انتظامی ماهشهر روز پنجشنبه در درگیری با سارقان مسلح در این  شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.