پیام تسلیت مسوولان سیاسی برای درگذشت حجت‌الاسلام شفیعی

التزام - برخی از مسوولان سیاسی با صدور پیام هایی جداگانه درگذشت حجت‌الاسلام سیدمحسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های خوزستان را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت مسوولان سیاسی برای درگذشت حجت‌الاسلام شفیعی

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های خوزستان را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

محضر گرامی آیت‌الله سیدعلی شفیعی‌(دامت توفیقاته) نماینده محترم مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، ضایعه درگذشت فرزند ارجمندتان حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه های خوزستان موجب تأسف و تأثر گردید. 

ضمن عرض تسلیت و تعزیت به حضرت‌عالی، روحانیت معزز ، مردم شریف استان خوزستان ، دوستان و ارادتمندان ، بیت مکرم  و سایر بستگان، برای آن فقید سعید که اینک در جوار برادر شهیدش آرام گرفته، رحمت واسعه و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

هم چنین محمد مخبر معاون اول رییس جمهور نیز در پیامی به آیت الله حاج سید علی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری درگذشت فرزند وی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان را به شرح زیر تسلیت گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

حضرت آیت الله حاج سید علی شفیعی

نماینده محترم مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری

درگذشت جانگداز فرزند فرهیخته، دانشمند و خدمتگزارتان حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان را به محضر حضرتعالی، مردم شریف و حوزه های علمیه و دانشگاهیان استان خوزستان تسلیت عرض می نمایم.

از خداوند متعال برای این چهره برجسته دینی و علمی، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با برادر شهیدش و برای جنابعالی و سایر بازماندگان آن مرحوم صبر و اجر مسألت دارم.
 

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور  نیز در پیامی ضمن تسلیت درگذشت فرزند آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و همجواری با برادر شهیدش را مسالت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حضرت آیت‌الله سیدعلی شفیعی
نماینده محترم مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری
ضایعه درگذشت فرزند بزرگوارتان مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدمحسن شفیعی، موجب اندوه و تأثر خاطر گردید.
اینجانب مصیبت وارده را به حضرتعالی و خانواده مکرم تسلیت می‌گویم و با تجلیل از خدمات ارزنده علمی و فرهنگی آن مرحوم از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و رضوان الهی و همجواری با برادر شهیدش، برای بازماندگان صبر و اجر و برای حضرتعالی سلامتی و مزید توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسألت دارم.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.