برگزیدگان پنجمین جشنواره تئاتر عربی دورق + تصاویر

التزام – پنجمین جشنواره تئاتر عربی دورق «شادگان» در فرهنگسرای ملافاضل سکرانی «ره» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با معرفی برگزیده ها به کار خود خاتمه داد.
برگزیدگان پنجمین جشنواره تئاتر عربی دورق + تصاویر

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر عربی دورق «شادگان» با کم اقبالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در میان استقبال گرم و کم نظیر مردم، مسئولین و هنرمندان شادگان برگزار و هیات داوران افراد برگزیده را معرفی نمودند.

در ادامه و در حرکتی زیبا و نمادین؛ سید علی محمدی و ابراهیم حبیبی به نمایندگی از هنرمندان با اهدای گل، از زحمات سلمان روشن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان تقدیر بعمل آورده تا همراهی خود را بدینگونه نشان دهند.

این رویداد بزرگ هنری با نطق حکیمانه حجت الاسلام منصوری؛ امام جمعه محترم و سخنان پرشور صبری پور فرماندار شادگان به مجریگری ولید آلبوناصر آغاز شد.

پس از سخنان علی درفش و مسعود آلبوجنام؛ روئسای فعلی و سابق انجمن هنرهای نمایشی شادگان و همچنین قرائت بیانیه، عبدالرضا سواعدی، عادل کروشاوی زاده و مصطفی بوعذار داوران این فستیوال هنری؛ برگزیدگان پنجمین جشنواره تئاتر عربی را به شرح ذیل انتخاب و معرفی نمودند:

بخش کارگردانی: ابراهیم حبیبی برای نمایش «سیف نصره» مقام اول راکسب کرد، محمد حبیبی برای نمایش «عنیف» مقام دوم را به دست آورد و مقام سوم مشترک به تقی آلبوخنفر برای نمایش «موعد فی ساعه الصفر» و عبدالله شاوردی برای نمایش «النوخذه» رسید.

بازیگری زن: مریم زرگانی برای نمایش «موعد فی ساعه الصفر» مقام اول را کسب کرد، زینب خالدی برای نمایش «عنیف» مقام دوم را به دست آورد و مقام سوم مشترک به مکیه منصوری برای نمایش «۳۶۹» و فاطمه معتوقی برای نمایش «سیف نصره» رسید.

بازیگری مرد: عبدالله توحیدی برای نمایش های «النوخذه» و «۳۶۹» مقام نخست را دشت کرد، هاشم عساکره برای نمایش «۳۶۹» مقام دوم را کسب کرد و رتبه سوم مشترک به محمود مقدم برای نمایش های «النوخذه» و «۳۶۹» و داوود منیعاوی برای نمایش «۳۶۹» رسید.

بخش نویسندگی: ابراهیم حبیبی برای نمایش «سیف نصره» مقام اول راکسب کرد، تقی آلبوخنفر برای نمایش «موعد فی ساعه الصفر» مقام دوم را به دست آورد و مقام سوم مشترک به کریم نیازمهر برای نمایش «النوخذه» و علی آلبونعیم برای نمایش «۳۶۹» رسید.

طراحی صحنه: وحید سامانیان برای نمایش «عنیف» مقام اول راکسب کرد.

موسیقی: گروه موسیقی «صولا» برای نمایش «۳۶۹» مقام نخست این بخش را تصاحب کرد.

طراحی لباس: محمد حبیبی برای نمایش «عنیف» صاحب مقام اول شد.

طراحی بروشور: زینب منیعاوی برای نمایش «عنیف» در جایگاه نخست قرار گرفت.

طراحی نور: عباس جمیلیان برای نورپردازی اکثر نمایشهای جشنواره حائز رتبه اول گردید.

نمایش «سیف نصره» با انتخاب داوران به عنوان نمایش برگزیده معرفی گردید.

گزارش تصویری التزام را از دریچه دوربین «سید احمد موسوی فرد» ببینید. با ما همراه باشید:

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.