پرونده تغییر فرمانداران استان خوزستان ۲۵ اسفند بسته می‌شود

التزام - استاندار ویژه خوزستان گفت:پرونده تغییر فرمانداران استان تا ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ بنا بر دستور رییس جمهور بسته می‌شود.
پرونده تغییر فرمانداران استان خوزستان ۲۵ اسفند بسته می‌شود

صادق خلیلیان افزود:عمده تغییرات مورد نظر در تاریخ تعیین شده اعمال می شود و فرماندارانی که قرار است در مسئولیت خود ابقا شوند تثبیت خواهند شد.
وی گفت: پرونده تغییرات مدیریتی در سطح فرمانداران استان خوزستان بر اساس تاکید و دستور رییس جمهور پس از این مهلت مختومه می‌شود.
استاندار خوزستان در ادامه افزود:البته ممکن است برخی دستگاه‌ها موانعی در مسیر تغییرات مدیریتی داشته باشند که خارج از اختیار مدیران باشد که آن جزو استثناها خواهد بود.
نماینده عالی دولت در خوزستان اظهار داشت:برخی وزارتخانه هایی هستند که هنوز مدیران کل در استان ها از جمله خوزستان را تغییر نداده‌اند که باید تصمیم بر ابقا یا تغییر مدیران کل تا ۲۵ اسفند از سوی وزیران مربوطه گرفته شود.
خلیلیان تصریح کرد:چنانچه وزیران مربوطه در تغییرات مدیریتی در استان ها، تصمیمی مبنی تغییر یا ابقا نگیرند به عنوان نماینده عالی دولت در خوزستان موارد به صورت مکتوب به رییس جمهور منعکس خواهد شد.
وی گفت: البته مدیرانی که بوجود آورنده وضعیت فعلی کشور باشند علی القاعده نمی‌توانند در دولت انقلابی و مردمی سیزدهم به کار خود ادامه دهند.
در طول مدت کاری دولت سیزدهم حدود ۹۰درصد از فرمانداران استان خوزستان تغییر کردند. خوزستان ۲۶ فرمانداری دارد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.