خوزستان محل امنی برای سوداگران مواد و قاچاقچیان اسلحه نیست

التزام - معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه این استان مکان امنی برای سوداگران مواد مخدر و قاچاقچیان اسلحه و مهمات نیست، گفت: عزم شورای تامین خوزستان برای مقابله سریع، جدی و خشن با قاچاقچیان سلاح و مهمات و سوداگران مواد مخدر جدی است.
خوزستان محل امنی برای سوداگران مواد و قاچاقچیان اسلحه نیست

ولی‌الله حیاتی در حاشیه رونمایی از کشفیات سلاح غیرمجاز و مواد مخدر و همچنین ناوگان خودرویی و موتورسیکلت که امروز (۱۱ اسفندماه) انجام شد، اظهار کرد: امسال ” طرح ویژه ارتقای امنیت عمومی استان خوزستان” در شورای امنیت کشور تصویب شد؛ در قالب این طرح تکالیفی برای دستگاه‌های ملی و استانی تعیین شده بود که بخشی از این تکالیف مربوط به نیروی انتظامی کشور بود

وی افزود: یکی از برنامه‌ها تقویت ناوگان حمل و نقل خودرویی نیروی انتظامی بود که امروز این امر توسط نیروی انتظامی کشور محقق و ۹۵ خودرو به چرخه خودرویی نیروی انتظامی خوزستان افزوده شد. سایر دستگاه‌های ملی و استانی نیز تلایف مربوطه را برای اجرای این طرح انجام می‌دهند.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: خوزستان مکان امنی برای سوداگران مواد مخدر و قاچاقچیان اسلحه و مهمات نیست و هشدار می‌دهم که عزم شورای تامین خوزستان برای مقابله سریع، جدی و خشن با قاچاقچیان سلاح و مهمات و سوداگران مواد مخدر جدی است و هرگز اجازه نخواهیم داد امنیت خوزستان توسط قاچاقچیان سلاح و مهمات و سوداگران مواد مخدر به خطر بیفتد.

وی با اشاره به کشف بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ قبضه سلاح طی امسال، بیان کرد: در خصوص تیراندازی‌های غیرمجاز نیز برنامه‌های متنوعی در بحث فرهنگی، پیشگیری و مقابله‌ای در شورای تامین خوزستان به تصویب رسیده است. در این هفته نیز نمایشگاه سلاح‌های جمع‌آوری شده توسط اعضای شواری تامین و جامعه اطلاعاتی خوزستان برگزار خواهد شد.

حیاتی افزود: از نخبگان، سران عشایر و شیوخ دعوت می‌شود تا اقناع‌سازی لازم را در این زمینه انجام دهند. علاوه بر اقدامات فرهنگی، اقدامات مقابله‌ای نیز توسط دستگاه‌های عملیاتی خوزستان به صورت روزانه در حال انجام است.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.