چه کسی باید از حقانیت بر باد رفته مربیان فوتبال خوزستان دفاع کند؟

التزام - مربی تیم فوتبال نونهالان باشگاه فولاد معتقد است با جای خالی مربیان موفق فوتبال پایه خوزستان در تیم‌های ملی احساس می شود.
چه کسی باید از حقانیت بر باد رفته مربیان فوتبال خوزستان دفاع کند؟

عباس خادمی نژاد اظهارکرد: در حالی که اردوهای تیم های ملی  ایران  بیشتر از بازیکنان خوزستانی (خصوصاً فولاد )تشکیل می‌ شود و بعضاً در ترکیب این تیم ها هم می درخشند اما مربیان سازنده فوتبال خوزستان که نقش بسزایی در رشد و معرفی استعدادهای نهفته دارند، هیچ جایگاهی در میان کادر فنی تیم‌های ملی از نونهالان گرفته تا امید نداشته و این بزرگترین بی‌توجهی به مربیان جوان و بی ادعای استان محسوب می شود.

وی بیان کرد: انتظار می رود هیات فوتبال همچون گذشته از مربیان دفاع کند و علت عدم انتخاب آن‌ها در جمع کادر فنی تیم‌های ملی فوتبال (حتی به عنوان نفر سوم) را از فدراسیون فوتبال بخواهد. در زمانی نه چندان دور مربیان سازنده و پرتلاش همواره یک پای ثابت حضور در تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید و حتی بزرگسالان بودند اما حالا چه اتفاقی افتاده که دیگر هیچ اعتنایی به دانش و تلاش خوزستانی‌ها نمی‌شود. آیا مربیانی که هم اکنون در این رده های سنی در سطح مسابقات کشوری فعالیت می کنند، این شایستگی را ندارند که نماینده‌ای از فوتبال استان خوزستان در تیم ملی باشند.

این مربی با بیان این که واقعا جای خالی مربیان موفق فوتبال پایه خوزستان در تیم‌های ملی احساس می شود، افزود: وظیفه چه کسی است که از حقانیت بربادرفته مربیان با دانش خوزستانی دفاع کند؟ در هر صورت متولیان فوتبال خوزستان از الان باید آستین همت را بالا زده و جایگاه مربیان خوزستانی در کشور را بیش از پیش بهبود ببخشند.

وی گفت: مشکل اصلی رده‌های پایه بی‌توجهی مسوولان فدراسیون به کار آکادمیک و مربیان آن است. فدراسیون توجهی به مربیان موفق پایه نمی کن و همیشه می‌بینیم که یک سری اسامی مشخص در اطراف فدراسیون هستند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.