دولت برای حل مشکلات خوزستان عزم جدی دارد

التزام - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان با بیان اینکه دولت برای حل مشکلات این استان عزم جدی دارد گفت: برای بهبود شرایط خوزستان مصوبه های بسیار خوبی از سوی دولت تصویب شده است.
دولت برای حل مشکلات خوزستان عزم جدی دارد

آقا رضا فتوحی شنبه در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم خوزستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن افزود: برای رونق بخشیدن به بخش تولید و افزایش اشتغال به دنبال بازگشت به کار و تولید واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل در خوزستان هستیم.

وی گفت: مردم خوزستان با وجود تمام سختی ها پای انقلاب و نظام هستند به همین دلیل باید در رفع مشکلات استان نهایت تلاش را کرد .

فتوحی با بیان اینکه در سال های اخیر شاهد پیشرفت های بزرگی در استان بوده ایم افزود: در خوزستان اقدامات خوبی انجام شده و بسیاری از روستاهای این استان که در گذشته از زیر ساخت و امکانات محروم بودند بعداز انقلاب از خدمات زیادی بهره مند شدند.

وی اظهار داشت: با وجود اقدامات انجام شده مشکلاتی در استان خوزستان وجود دارد که به دلیل غفلت های هشت سال گذشته شدت گرفتند اما اکنون مسئولان در سطح‌ملی و استانی در مسیر حل این مشکلات گام بر می دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان همچنین در خصوص تاثیر تحریم بر اقتصاد کشور افزود: تحریم ها بی اثر شده است و  با وجود تلاش دشمنان برای فروپاشی اقتصاد کشور ، بخش های مختلف اقتصادی در نقاط مختلف کشور با پویایی در حال فعالیت و تولید هستند.

استاندار خوزستان نیز روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات استان با برنامه ریزی که انجام شده تا سال آینده رفع خواهد شد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.