تختی؛ تیم های اهوازی را زمین گیر می کند

استان خوزستان با داشتن چندین تیم فوتبال در لیگ برتر، لیگ های دسته یک و دو کشور می توان گفت بعد از تهران بیشترین تعداد تیم فوتبال را در کشور داراست  و با وجود داشتن زیر ساخت های وزرشی خوب اما به روز نشده و مستعمل؛ باعث نقطه آسیب به تیم های استان شده است.
تختی؛ تیم های اهوازی را زمین گیر می کند

التزام – عبدالکریم میراب زاده – استان خوزستان با داشتن چندین تیم فوتبال در لیگ برتر، لیگ های دسته یک و دو کشور می توان گفت بعد از تهران بیشترین تعداد تیم فوتبال را در کشور داراست  و با وجود داشتن زیر ساخت های وزرشی خوب اما به روز نشده و مستعمل؛ باعث نقطه آسیب به تیم های استان شده است.

 از این میان، تیم های دسته یک، که استطاعت مالی کمتری دارند به علت نداشتن ورزشگاه اختصاصی  مجبور به پرداخت کرایه های نجومی به ورزشگاه هایی که فاقد حداقل های استاندارد زمین چمن بازی هستند و این موضوع سبب شده است در عین اینکه باید بازی های خانگی برای آنها مزیت شمرده شود ولی باعث نقطه آسیب تیم های استان گردد که در دو هفته گذشته بخشی از باخت تیمهای استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان را می توان زمین چمن «خاکی» استایوم تختی دانست تا آنجا که تیم های مهمان که موفق به کسب ۳ امتیاز بازی شده اند از بدی زمین چمن تختی شکایت کنند.

ضعف مدیریت در نگهداری امکانات ورزشی و به خصوص نگه داری زمین های چمن در استان خوزستان کاملا مشهود است که این امر باید از طرف وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال  پیگیری جدی تری شود.

این بی توجهی به خصوص از سمت فدراسیون؛ به فوتبال خوزستان را می توان از سفر رئیس فدراسیون به استان متوجه شد که تنها از یک شرکت و مجموعه ورزشی آن دیدن نموده و به عنوان سفر استانی از آن یاد می شود در حالی که این حرکت جالب رئیس فدراسیون، خود نوعی دسته گل به آب دادن می باشد.

در پایان باید گفت حال روز ورزشگاه تختی اهواز خوب نیست و نبود متولی دلسوز برای این ورزشگاه و به امان خدا رها شدن آن باعث شده که فوتبال خوزستان در معرض آسیب قرار بگیرد و این امر می تواند منجر به آسیب به ورزش کشور در سطح ملی شود.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.