ثبت نام ۸۲هزار متقاضی برای طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان

التزام - معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از ثبت‌نام بیش از ۸۲ هزار متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان خبر داد.
ثبت نام ۸۲هزار متقاضی برای طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان

محمد حسین پناهی‌فر با اشاره به آخرین آمار ثبت نام متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن ویژه استان خوزستان بیان کرد: تاکنون بیش از ۸۲ هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند و همچنان پالایش متقاضیان جدید ادامه دارد.

وی افزود: باتوجه به این فرآیند و انجام پایش‌های جدید پیش‌بینی می‌شود که تعداد متقاضیان واجد شرایط افزایش پیدا کند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: امکان ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن در استان همزمان با سراسر کشور از ۲۸ مهر امسال آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

پناهی‌فر اضافه‌کرد: مهلت ثبت در طرح نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی امسال تمدید شده و متقاضیان می‌توانند ثبت نام خود را تا ۱۵ دی قطعی کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون امکان ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان از طریق سایت saman.mrud.ir وجود دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال برای بخش قابل توجهی از افراد جویای کار و خانه‌دار شدن دهک‌های پایین جامعه، سبب رونق اقتصادی و عمرانی در استان می‌شود.

وی کاهش و کنترل اجاره‌بها و قیمت مسکن را برآیند مثبت پیش‌بینی‌شده اجرای این طرح بیان کرد و افزود: طرح نهضت ملی مسکن با محوریت خانواده‌های محروم و همچنین خانه‌دار شدن هر ایرانی برنامه‌ریزی و عملیاتی شده است.

بر اساس این گزارش ، شهرهای جدید شیرین‌شهر و رامین در خوزستان به عنوان شهرهای محل ثبت‌نام (مجاور) برای ثبت‌نام متقاضیان شهرهای فاقد زمین تعیین شده‌اند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.