شبکه برق بافت مرکزی شهر اهواز ساماندهی شد

التزام - مدیر امور برق منطقه سه اهواز گفت: تعداد ۵۱۴ اصله پایه فرسوده برق در راستای افزایش پایداری و ساماندهی شبکه برق از سطح بافت مرکزی شهر اهواز جمع آوری و پایه جدید جایگزین شد.
شبکه برق بافت مرکزی شهر اهواز ساماندهی شد

سعید احترامی اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را ۴۰ میلیارد و ۳۳۰میلیون ریال عنوان کرد و افزود:: عملیات تعویض پایه های فرسوده چوبی و خطرآفرین در مناطق یوسفی ، نظامی، فاز ۲ پادادشهر ، منازل نورد لوله ،  آریا شهر، زیباشهر ، خوانساری و طالقانی اهواز انجام  همچنین نسبت به اصلاح آرایش شبکه و تعویض تجهیزات آسیب دیده نیز اقدام شد.

وی با اشاره به تعویض این تعداد از پایه های برق فرسوده در سال جاری تصریح کرد : در راستای افزایش پایداری شبکه برق و استمرار خدمت رسانی به شهروندان و مشترکین ، این تعداد پایه برق از سطح شبکه بافت مرکزی اهواز و نقاط مختلف مناطق تحت پوشش این امور جمع آوری و پایه جدید نصب شد.

مدیرامور برق منطقه سه اهواز افزود: این عملیات به منظور حذف عوامل موثر در بروز حادثه بر روی شبکه  همچنین ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وحفظ پایداری شبکه در فصل تابستان انجام شد و تعداد ۱۴۵ اصله پایه فشار متوسط و ۳۶۹ اصله پایه فشار ضعیف در نقاط مختلف تحت پوشش این امور نصب شد .

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.