مدیر آبفا اهواز عنوان کرد: وضعیت شهر اهواز پس از بارندگی‌ها

التزام - مدیر آبفا اهواز گفت: با توجه به بارش‌ها در اهواز، سطح آب در ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب پایین است و آبگرفتگی خاصی که باعث رنجش شهروندان شود تا کنون گزارش نشده است.
مدیر آبفا اهواز عنوان کرد: وضعیت شهر اهواز پس از بارندگی‌ها

سعید دشتی زاده در خصوص وضعیت فاضلاب و آبگرفتگی معابر در اهواز با توجه به بارش‌ها اظهار کرد: با توجه به آمادگی‌ای که در خصوص تجهیزات پمپ‌ها و تعمیرات تابلوهای برق ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب در شهر اهواز و پیگیری‌های صورت گرفته توسط آبفا اهواز و پرسنل این شرکت و استانداری خوزستان به وجود آمد، تا کنون مشکلی مبنی بر آبگرفتگی معابر و پس زدگی فاضلاب در اهواز وجود نداشته است.

وی افزود: سطح آب در ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب پایین است و آبگرفتگی خاصی که باعث رنجش شهروندان شود تا کنون گزارش نشده است.

مدیر آبفا اهواز با بیان اینکه آمادگی آبفا با ادامه یافتن بارش‌ها حفظ خواهد شد، گفت:علاوه بر اینکه تمامی پمپ‌های ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب تکمیل شده است، ۴۵ دستگاه آماده به کار به صورت رزرو نیز در نظر گرفته‌ایم تا در صورت بروز نقص فنی برای هر یک از این الکتروموتورها، بتوانیم جایگزین کنیم.  

دشتی زاده بیان کرد: پمپ‌های خودمکش و دستگاه‌های جرثقیل در ایستگاه‌های مهم فاضلاب اهواز قرار دارند تا از آبگرفتگی معابر جلوگیری کنیم.   

وی در خصوص ادامه یافتن بارش‌ها عنوان کرد: ظرفیتی مضاف بر توان مورد نیاز  برای مهار آب‌های حاصل بارندگی تامین شده است و در صورت بروز نقص فنی برای دستگاه‌های پمپاژ، دستگاه سریعا جابه‌جا می‌شود.   

مدیر آبفا اهواز با اشاره به پروژه‌های فاضلاب در اهواز گفت: ۱۲۹ پروژه فعال در سطح شهر اهواز وجود دارد و امیدوار هستیم که اعتبارات مورد نیاز این پروژه‌ها تامین شود تا بخش مهمی از مشکلات فاضلاب اهواز برطرف شود.   

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.