تا ۲ سال آینده هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نخواهیم داشت

التزام - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه طی دو سال آینده با کمک شهرداری‌ها هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نخواهیم داشت، گفت: امروز راهداری کشور با ۳۰ هزار نفر جمعیت و هزاران راهدارخانه در سراسر کشور فعالیت می‌کند.
تا ۲ سال آینده هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نخواهیم داشت

رستم قاسمی در رزمایش طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، خاطرنشان کرد: سال گذشته در نقاط حادثه‌خیز اقدامات مناسبی انجام شد.

وی تاکید کرد: امروز باتوجه به وضعیت کشور در حوادث غیر قابل پیش بینی،  تلاش می کنیم با همکاری وزارت راه با سازمان ناجا به ساخت و اصلاح جاده ها بپردازیم.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: چنانچه در سال‌های گذشته در مناطق حادثه خیز کارهایی انجام داده ایم بنا داریم تا ۲ سال آینده با کمک شهرداری ها و نیروی انتظامی هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نداشته باشیم.  

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنان خود ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان، یادآور شد: نیروی انتظامی امروز در همه ابعاد کشور مسوولیت دارد و به خوبی ایفای مسوولیت کرده است ضمن اینکه در مبارزه با اشرار و دفاع موثر از انقلاب اسلامی همواره در صحنه بوده و به همین دلیل شهدای عزیزی را نثار کرده است.

وی افزود: نیروی انتظامی در سخت ترین شرایط بوده و هست و با عملکرد خوب ناجا، در سال گذشته شاهد کاهش تلفات جاده ای بودیم که همین امر حکایت از تلاش آنان دارد.

قاسمی خاطرنشان کرد: امروز راهداری کشور  با ۳۰ هزار نفر جمعیت و هزاران راهدارخانه در سراسر کشور در خدمت نیروی انتظامی است و به استقبال زمستان می‌رود زیرا مصمم هستیم کمک بزرگی به کاهش تصادفات کنیم.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2022 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.