تلاش برای بازگشت مجدد واحدهای صنعتی مشکل‌دار به چرخه تولید

التزام - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه عمده واحدهایی که باید تلاش کرد تا مجددا فعال و به چرخه تولید بازگردند در تملک بانک‌ها هستند، گفت: تلاش خواهیم کرد تا شرایط را برای بازگشت مجدد واحدهای صنعتی به چرخه تولید مهیا کنیم.
تلاش برای بازگشت مجدد واحدهای صنعتی مشکل‌دار به چرخه تولید

اخلاق محمدیان در خصوص بازگشت به تولید واحدهای صنعتی در خوزستان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، بازگشت مجدد واحدهای صنعتی به چرخه تولید است.

وی افزود: در استان خوزستان با توجه به ظرفیت‌ها و توانایی که در بخش صنعت داریم، تلاش خواهیم کرد تا شرایط را برای بازگشت مجدد واحدهای صنعتی به چرخه تولید مهیا کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برنامه‌ اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بر این اصل استوار است و در ستاد تسهیل و کارگروه رفع موانع تولید تلاش می‌کنیم که مشکلات واحدهای تولیدی رفع شوند.

محمدیان تصریح کرد: عمده واحدهایی که باید تلاش کرد تا مجددا فعال و به چرخه تولید بازگردند، در تملک بانک‌ها هستند. در این زمینه با برگزاری جلسات متعدد و برنامه‌ریزی، پیگیر حل مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان هستیم.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با شناسایی این واحدها و عارضه‌یابی، نسبت به حل مشکلات آن‌ها اقدام کنیم تا در صورت امکان مجددا به چرخه تولید بازگردند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.