خبری از حضور بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده اندیکا نیست

التزام - مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: تاکنون بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به مردم در مناطق زلزله‌زده اندیکا مستقر نشده‌اند.
خبری از حضور بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده اندیکا نیست

حسین جنتی اظهار کرد: تاکنون بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به مردم در مناطق زلزله‌زده مستقر نشده‌اند و از این رو انتظار داریم هرچه سریعتر بانک‌ها در این مناطق حضور یابند.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا بانک‌ها در مناطق زلزله زده اندیکا مستقر و برای ارائه تسهیلات به مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: تسهیلاتی که از سوی دولت مصوب و به بانک مرکزی ابلاغ شده است باید هرچه سریعتر توسط بانک‌ها به مردم برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز واحدهای آسیب دیده از زلزله پرداخت شود.

جنتی عنوان کرد: بنیاد مسکن استان و همچنین اداره کل مدیریت بحران پیگیر هستند تا بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده اندیکا حضور یابند و نسبت به پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از زلزله در این مناطق اقدام کنند. وی ادامه داد: حضور و استقرار بانک‌ها در مناطق زلزله زده و ارائه تسهیلات از سوی آن‌ها می‌تواند به روند بازسازی مناطق سرعت دهد و امیدواریم ظرف مدت یکی دو روز آینده این اتفاق رخ دهد.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.