اجرای سه پروژه حمایتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان

التزام - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای سه پروژه حمایتی سفره‌های مهربانی در مناطق کم‌برخوردار از طریق خانه‌های هلال خبر داد.
اجرای سه پروژه حمایتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان

دکتر علی خدادادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای سه پروژه حمایتی سفره‌های مهربانی با تلاش اعضای داوطلب و حمایت خیرین این جمعیت اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون ۸۰ هزار کیلوگرم آرد تهیه و از طریق خانه‌های هلال در مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار توزیع شده است.

وی با اشاره به شهرستان‌های مجری این پروژه‌ها افزود: ۱۰ خانه هلال جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های اهواز، ایذه، باغملک و مسجدسلیمان اقدام به توزیع ۲ هزار کیسه آرد به ارزش ۹۶۰ میلیون ریال کرده‌اند که این مبلغ از محل حمایت‌های مالی خیرین تأمین و هزینه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان گفت: علاوه بر این تعداد، ۲ هزار کیسه آرد دیگر معادل ۸۰ هزار کیلوگرم نیز با حمایت مالی خیرین خریداری و تاکنون حدود۵۰۰ کیسه آن دریافت و با همکاری بخشداران و دهیاران مناطق زلزله‌زده اندیکا بین ساکنین توزیع شده است و به محض دریافت باقیمانده کیسه‌های آرد از کارخانه مربوطه نسبت به توزیع آن اقدام خواهد شد.

خدادادی با تقدیر از حمایت‌های خیرین، یکی از رسالت‌های مهم جمعیت هلال احمر را نقش تسهیل‌گرانه در رفع محرومیت‌های مناطق کم‌برخوردار برشمرد و بیان کرد: این مهم از طریق خانه‌های هلال قابل پیگیری و اجرا است و جمعیت هلال احمر نیز با توجه به نیازسنجی‌های صورت پذیرفته توسط اهالی ساکن در همان مناطق و پیگیری موضوع، توان توانمندان را به دست نیازمندان می‌رساند.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.