کشف یک محموله بزرگ اسلحه قاچاق در شادگان+تصویر

التزام – یک محموله بزرگ اسلحه و مهمات جنگی و قاچاقی با رصد اطلاعاتی و تلاش مستمر وبی وقفه دستگاه قضا و نیروی انتظامی شادگان کشف و ضبط شد.
کشف یک محموله بزرگ اسلحه قاچاق در شادگان+تصویر

با تایید دادستان شادگان؛ ظهر امروز ۸ آبانماه ۱۴۰۰ با دستگیری باند قاچاق اسلحه و مهمات تعداد ۱۹ قبضه اسلحه جنگی توسط نیروی انتظامی این شهرستان کشف و ضبط گردید و با دستور ایشان قاچاقچیان دستگیر شده با صدور قرار قانونی رهسپار زندان شده تا تحقیقات تکمیلی صورت پذیرد.

کیانی راد دادستان شادگان در گفتگو با خبرنگار التزام گفت: امنیت شهروندان و حفاظت از جان و مال و ناموس این مردم قدردان و غیور خط قرمز ماست.

رضا کیانی راد اظهار داشت: در راستای مبارزه با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز؛ برخورد مستمر، قاطع و قانونی همواره در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب شادگان و نیروی انتظامی بوده و تاکنون مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات کشف و متهمان در این رابطه دستگیر شده اند.

مدعی العموم حوزه قضائی شادگان خاطرنشان کرد:  به منظور استمرار در تامین امنیت و حفظ آرامش پایدار؛ با کسانی که خرید‌ و فروش سلاح انجام دهند یا مهمات غیرمجاز نگهداری کنند و در جهت ناامن نمودن جامعه اقدام نمایند برخوردی قاطع و با برهم زنندگان نظم عمومی هیچ گونه مماشاتی نخواهیم داشت.

دادستان شادگان در پایان  اظهار کرد: از مجموعه دادسرا و دادگستری حوزه قضائی شادگان، پلیس اطلاعات و امنیت استان و نیروی انتظامی شادگان که همواره در استقرار امنیت پایدار و برخورد قانونی با مخلان امنیت و آسایش عمومی تلاش و همتی جهادی داشته اند تشکر و قدردانی می نمایم.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.