امکان تردد در مرزهای زمینی با کارت واکسن و تست پی.سی.آر

التزام - کسانی که دارای کارت واکسیناسیون بوده و نیز تست پی. سی. آر ۹۶ ساعته داشته باشند می‌توانند از مرز‌های زمینی خوزستان تردد کنند.
امکان تردد در مرزهای زمینی با کارت واکسن و تست پی.سی.آر

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: تمام بانک‌های خوزستان یک هفته فرصت دارند تا نسبت به نصب تهویه و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اقدام کنند در غیر این صورت با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

حیاتی ادامه داد: خوزستان جزو سه استانی بوده که از نظر واکسیناسیون دانش‌آموزی زیر میانگین کشوری است لذا باید در این زمینه تلاش بیشتری انجام شود.

 فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: در بحث واکسیناسیون، نقاط آسیب پذیر هر شهر مشخص شده که می‌تواند نقشه راهی برای فرمانداران باشد. انتظار داریم که فرمانداران استان نسبت به افزایش واکسیناسیون جامعه هدف اهتمام جدی داشته باشند تا خوزستان در شرایط بهتری قرار گیرد.

حیاتی اظهار داشت:کسانی که دارای کارت واکسیناسیون بوده و نیز تست پی.سی.آر ۹۶ ساعته داشته باشند می‌توانند از مرزهای زمینی خوزستان تردد کنند.

وی به تقویت طرح شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود:اکنون ۳۰ خودرو در اختیار این طرح قرار دارد در حالی که قرار بود ۸۰ خودرو از سوی فرمانداری اهواز و ۵۰ خودرو از طرف استانداری برای این طرح در نظر گرفته شود؛ امیدواریم دستگاه‌های اجرایی کمک کرده و این مشکل هر چه سریعتر برطرف شود.

حیاتی ادامه داد: امیدواریم هر چه سریعتر واکسیناسیون جامعه هدف و نیز رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در خوزستان به بالای ۸۰ درصد برسد تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

اکنون یک شهرستان خوزستان نارنجی، هفت شهرستان زرد و ۱۹ شهرستان آبی کرونایی هستند.

منبع: صدا و سیما

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.