دستگاه های اجرایی خوزستان مصوبات ستاد استانی کرونا را عملیاتی کنند

التزام - فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی باید نسبت به انجام دقیق مصوبات ستاد استانی کرونا اهتمام ویژه داشته باشند تا در مهار کرونا با مشکل مواجه نشویم.
دستگاه های اجرایی خوزستان مصوبات ستاد استانی کرونا را عملیاتی کنند

ولی اله حیاتی روز سه شنبه در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: موج جدید کرونا در راه است و اگر پروتکل های بهداشتی در این استان به خوبی اجرا نشوند، روند بیماری کووید ۱۹ در خوزستان افزایشی خواهد شد.

وی با بیان اینکه کمیته اطلاع رسانی استان باید در زمینه کرونا و واکسیناسیون بهتر عمل کند افزود: با توجه به عملکرد خوب استان های همجوار در بحث واکسیناسیون، می توان از تجربه آنها استفاده کرد و عقب ماندگی استان خوزستان را در زمینه واکسیناسیون جبران کرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان در خصوص طرح شهید سلیمانی نیز گفت: در حالیکه تاکید شده خودروهای بیشتری در اختیار طرح شهید سلیمانی قرار گیرد اما متاسفانه این مصوبه ستاد کرونا اجرا نشد. عملکرد اهواز در بحث لجستیک طرح شهید سلیمانی ضعیف و به یک معضل تبدیل شده است. این مشکل باید تا روز پنجشنبه هفته جاری برطرف شود.

وی از فرمانداری های استان خوزستان خواست به رعایت پروتکل های بهداشتی در بانک ها نظارت بیشتری داشته و این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.

حیاتی بیان کرد: انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی ۲ موضوع مهم برای کنترل کرونا است لذا از هم استانی های عزیز درخواست داریم این موارد را جدی بگیرند.

اکنون ۲ شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی، ۱۳ شهرستان زرد و ۱۲ شهرستان آبی کرونایی هستند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.