مشکلی بابت تامین نهاده دامی وجود ندارد

التزام - مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: در انبارهای بندر امام خمینی( ره) حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن نهاده دامی وجود دارد که حدود ۷۰ درصد از آن کنجاله سویا و مابقی ذرت و جو هستند.
مشکلی بابت تامین نهاده دامی وجود ندارد

حمید بدوی در خصوص وضعیت نهاده‌های دامی در بندر امام خمینی(ره)، اظهار کرد: وضعیت پهلوگیری کشتی‌ها، ترخیص و حمل نهاده‌های دامی، نسبت به ماه‌های گذشته بهتر شده و در حال حاضر نیز میزان حمل و نقل نهاده‌های دامی نسبت به فصل تابستان افزایش دو برابری داشته است.

وی افزود: در انبارهای بندر امام حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن نهاده دامی وجود دارد که حدود ۷۰ درصد از آن کنجاله سویا و مابقی ذرت و جو هستند و عملیات ترخیص و حمل آن‌ها به صورت همزمان در حال انجام است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان اینکه وضعیت نهاده‌های دامی پایدار است و مشکلی از بابت تامین نهاده وجود ندارد، گفت: حدود ۹۰۰ هزار تن نهاده دامی شامل کنجاله سویا، جو و ذرت نیز در صف تخلیه و پهلوگیری در لنگرگاه هستند.

بدوی عنوان کرد: این میزان نهاده‌ دامی، مربوط به شرکت پشتیبانی امور دام است و شرکت‌های خصوصی نیز نهاده‌های خود را به صورت جداگانه تامین می‌کنند.

وی با اشاره به توزیع مرغ منجمد دولتی اظهار کرد: در هفته گذشته، سهمیه‌ای به میزان ۵۰ تن به استان خوزستان و چند استان دیگر تخصیص یافت که بلافاصله توزیع آن انجام شد. برای آینده نیز منتظر تخصیص سهمیه برای استان هستیم.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.