جدیدترین رنگ‌بندی کرونا در خوزستان اعلام شد

التزام - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مطابق جدیدترین رنگ بندی کرونایی در خوزستان، ۱۲ شهر در وضعیت زرد و ۱۵ شهر در وضعیت آبی قرار گرفتند.
جدیدترین رنگ‌بندی کرونا در خوزستان اعلام شد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز فرهاد ابول نژادیان شنبه در این خصوص اظهار داشت: بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، شهرهای اهواز، اندیمشک، دزفول، شوش، شوشتر، مسجدسلیمان، ایذه، خرمشهر، آبادان، ماهشهر، بهبهان و رامهرمز در وضعیت زرد قرار دارند.

وی افزود: همچنین شهرهای دشت آزادگان، باغملک، کارون، هندیجان، اندیکا، لالی، گتوند، هفتکل، باوی، حمیدیه، هویزه، شادگان، امیدیه، رامشیر و آغاجاری نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به نقش مهم واکسیناسیون در کنترل بیماری اشاره کرد و گفت: از افراد بالای ۱۲ سال در استان خوزستان تقاضا داریم هر چه سریعتر نسبت به دریافت واکسن خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار دُز واکسن در خوزستان تزریق شده است گفت: واکسن به میزان کافی در استان موجود است لذا از هم استانی های عزیز به ویژه دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال درخواست داریم به مراکز تجمیعی واکسن مراجعه کنند.

اکنون حدود ۶۰۰ بیمار کرونایی در خوزستان بستری هستند که از این تعداد حدود ۴۰۰ نفر در بخش عادی تحت مراقبت هستند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.