صعود فولاد خوزستان به نیمه‌نهایی جام حذفی

التزام - تیم فوتبال فولاد خوزستان موفق شد در ضربات پنالتی سپاهان اصفهان را شکست داده و به نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور صعود کند.
صعود فولاد خوزستان به نیمه‌نهایی جام حذفی

تیم فوتبال فولاد خوزستان پنجشنبه شب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه میزبان سپاهان اصفهان بود و در پایان توانست میهمان خود را در ضربات پنالتی شکست داده و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند. 

این دیدار در وقت‌های قانونی بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید اما صالح حردانی موفق شد در دقیقه ۹۳ گل برتری فولاد را به ثمر برساند. روح الله باقری نیز در دقیقه ۱۰۷ بازی را برای سپاهان به تساوی کشاند.  

در پایان هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا پیروز این دیدار در ضربات پنالتی مشخص شود. در این ضربات نیز تیم فولاد موفق شد با نتیجه ۶ بر ۵ پیروز شود.  

بیژن حیدری، علیرضا ایلدرم، مهدی الوندی و امید جمشیدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند. 

ترکیب فولاد خوزستان:

سرمربی: جواد نکونام

احسان مرادیان، موسی کولیبالی، سینا شاه عباسی، وحید حیدریه، صالح حردانی، احمد عبدالله زاده، محمد آبشک، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا 

ترکیب سپاهان اصفهان:

سرمربی: محرم نویدکیا

پیام نیازمند،عزت پورقاز، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، سید محمد کریمی، سروش رفیعی، احسان حاج‌صفی، محمدرضا حسینی، محمدرضا خلعتبری و سجاد شهباززاده

در دیگر دیدارها نیز تیم استقلال توانست پرسپولیس را شکست داده و گل‌گهر سیرجان نیز آلومینیوم را از پیش رو برداشت تا این دو این تیم نیز به همراه فولاد به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند. 

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.