نماینده اهواز در مجلس: احداث تونل بهشت آباد متوقف شده است

التزام - رییس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به پیگیری‌های نمایندگان خوزستان در زمینه انتقال آب گفت: احداث تونل بهشت اباد که به طور جد از سوی وزارت نیرو و نمایندگان اصفهان پیگیری می شد متوقف شده است.
نماینده اهواز در مجلس: احداث تونل بهشت آباد متوقف شده است

عبدالله ایزدپناه شامگاه سه شنبه در نشست شورای اداری خوزستان در استانداری اظهار داشت:  احداث تونل بهشت آباد تا صدور مجوز زیست محیطی پیش رفت اما مجمع نمایندگان استان با قاطعیت مانع این مساله شد.

وی افزود: نمایندگان خوزستان به دنبال رفع مشکلات استان هستند چرا که همه ما در یک کشتی نشسته‌ام و  باید همه کمک کنیم  تا مشکلات برطرف شود.

وی گفت: کرونا و خشکسالی هم در این شرایط  مزید بر علت شد و شرایط سختی را برای کشور به ویژه خوستان با گرمای ۵۰ درجه رقم زده است.

وی گفت: کمبود آب شرب و خاموشی‌ها به جد از سوی نمایندگان ملاحظه میشود از این رو انتظار می‌رود این حوزه از سوی مدیران متولی  مدیریت شود تا فشارها به حداقل برسد.

وی تاکید کرد: امروز مدیران باید تکلیف مدارانه عمل کنند و نباید تصور شود چون ‌پایان کار دولت است  کار را رها کنند البته از زحمات  و اقدامات همه دولتمردان تشکر می کنیم و قطعا همه مدیران و مسولان علاقمند هستند که در هر جایگاهی حضور دارند خوب عمل کنند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: تنش آبی و مشکلاتی در بحث آب هورالعظیم وجود دارد که باید سازمان آب و برق این مساله را مدیریت کند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به پیگیری های انجام شده از سوی مجمع نمایندگان خوزستان برای اجرای فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری بیان کرد: در بحث اجرای  این طرح مجوز برداشت آب را از وزارت نیرو به سختی برای بخش هایی از فاز دوم دریافت کرده ایم و برای بخش های باقی مانده در تلاش برای دریافت مجوز تخصیص آب هستیم.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.