فولاد با شکست قعرنشین تبریزی، به سهمیه امیدوار می‌ماند؟

التزام - نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف حریفان می روند.
فولاد با شکست قعرنشین تبریزی، به سهمیه امیدوار می‌ماند؟

تیم های فولاد و صنعت نفت آبادان امروز (شنبه) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف رقبای خود می روند و نفت مسجدسلیمان نیز روز سه شنبه رو در روی ذوب آهن قرار می گیرد.

سپاهان – نفت آبادان

نفت آبادان که در لیگ بیستم یک بحران را پشت سر گذاشت، در سه هفته اخیر با دو برد و یک تساوی توانسته مجددا احیا شود. این تیم برای تداوم شکست ناپذیری خود امروز باید در دیداری خارج از خانه از سد تیم مدعی سپاهان بگذرد تیمی که در رقابت تنگاتنگ با پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی است.

مطمئنا دیدار امروز نفت و سپاهان یکی از حساس ترین دوئل های هفته بیست و هفتم محسوب می شود. دیداری که برد در آن، نفت را به صعود دو پله ای در جدول در صورت لغزش رقبا و سپاهان را به صدرنشینی در صورت شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم، امیدوار می کند.

نفت آبادان از ساعت ۲۰:۴۵ امروز در اصفهان به مصاف سپاهان می رود.

فولاد – ماشین سازی

فولاد با تساوی مقابل پرسپولیس از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ بیستم پا به بازی با تیم قعرنشین ماشین سازی گذاشته است. فولاد که همچنان از شانس رسیدن به سهمیه آسیایی برخوردار است باید بتواند برابر ماشین سازی با برد از زمین خارج شود تا امید فولادی ها برای کسب این سهمیه در سه هفته پایانی لیگ، دوچندان شود.

فولاد اگر بتواند امروز حریف تبریزی خود را از پیش رو بردارد در صورت لغزش احتمالی سایر حریفان بالاسری خود می تواند به رده چهارم نیز صعود کند. فولاد اکنون با ۳۶ امتیاز در رده هفتم قرار دارد. ماشین سازی هم که روی کاغذ هنوز برای بقا شانس دارد، مطمئنا روز سختی را برای فولاد رقم می زند.

شاگردان نکونام از ساعت ۲۱:۳۰ امروز در اهواز پذیرای ماشین سازی تبریز هستند.

نفت مسجدسلیمان – ذوب آهن

نفتی ها که در هفته های اخیر نتوانسته‌اند به دلایل مختلف در امر نتیجه گیری موفق باشند برای رسیدن به منطقه امن باید بتوانند از سد ذوب آهن بگذرند. شاگردان فکری که با ۲۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارند، شاید با این برد نتوانند در جدول صعود داشته باشند اما با کسب امتیازات لازم می توانند خود را به حاشیه امن برسانند.

این تقابل برای ذوب آهن نیز که در رده چهاردهم قرار دارد و سقوط را احساس می کند، از اهمیت بسیاری برخوردار است و برد در این بازی می تواند به آن ها برای بقا در لیگ کمک شایانی کند. همچنین هدایت ذوب آهن برعهده مجتبی حسینی سرمربی نیم فصل اول نفت مسجدسلیمان است. سرمربی‌ای که به نظر می رسد با جدایی از نفت و انتخاب ذوب آهن، دچار چالش شده است.

نفت مسجدسلیمان از ساعت ۲۱ روز سه شنبه در خانه پذیرای ذوب آهن است.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.