خوزستان در طرح آجر به آجر رتبه نخست کشور را دارد

التزام - رییس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه طرح آجر به آجر با هدف مشارکت هر چه بیشتر خیران در امر مدرسه سازی در کشور اجرا شده است گفت: خوزستان در این طرح با جذب ۱۲۰ هزار نفر نیکوکار رتبه نخست کشور را دارد.
خوزستان در طرح آجر به آجر رتبه نخست کشور را دارد

مهراله رخشانی مهر پنجشنبه در جمع خیران مدرسه ساز شهرستان بهبهان افزود: طرح آجر به آجر از سال گذشته برای مشارکت تمامی آحاد جامعه در امر مدرسه سازی عملیاتی شده است.
رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: سازمان نوسازی مدارس خوزستان در چهار سال اخیر در امر مدرسه سازی، جذب منابع ملی و استانی پیشرو بوده است.

وی گفت:  اگر سازمان نوسازی مدارس خوزستان به همین روند ادامه دهد تا چند سال آینده از میانگین فضای آموزشی کشور عبور خواهد کرد.
رخشانی مهر ادامه داد: پارسال سازمان نوسازی مدارس کشور متناسب با کمک خیران از محل اعتبار پروژه های مشارکتی یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به خوزستان اختصاص داد که با افزایش کمک خیران این رقم نیز طبق قانون افزایش می یابد.
وی  ادامه داد: مدت زمان ساخت مدارس با اجرای طرح مشارکتی آجر به آجر از ۹ سال به سه سال کاهش یافته است.
رییس سازمان نوسازی مدارس کشور امروز پنجشنبه از چند طرح مدرسه سازی در بهبهان بازدید کرد و سه طرح ورزشی و آموزشی را در این شهرستان کلنگ زنی یا افتتاح نمود.

بیش از یک میلیون نفر سال گذشته در طرح آجر به آجر شرکت کردند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.