بیانیه سپاه ولیعصر(عج) خوزستان: اظهارات شخصی پیرامون انتخابات ارتباطی با سپاه خوزستان ندارد

التزام - سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان باصدور بیانیه‌ای اعلام کرد: اظهارنظرها برای اقدام‌ها و تلاش‌های سپاه همواره از طریق مبادی رسمی نهاد روابط عمومی اعلام می‌شود از این رو بیان برخی مواضع توسط افراد، شخصی بوده و هیچ ارتباطی بانهاد مقدس سپاه ندارد.
بیانیه سپاه ولیعصر(عج) خوزستان: اظهارات شخصی پیرامون انتخابات ارتباطی با سپاه خوزستان ندارد

به گزارش روابط عمومی سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، این سپاه در بیانیه‌ای با اشاره به حماسه آفرینی مردم ایران در انتخابات اخیر، برخی اظهارنظرهای انتخاباتی وابسته به سپاه را رد و آنها را شخصی دانست.
در ادامه این بیانیه اطلاعیه آمده است: انتخابات ۲۸ خرداد، حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی را با حضور پرشور و حماسی امت قهرمان ایران اسلامی رقم زد و بار دیگر توطئه‌های دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی شکست خوردند و مفتضحانه عقب نشینی کردند لذا در صدد تلاش‌های مذبوحانه دیگری هستند.

این بیانیه می افزاید: آنچه در این حماسه مهم است پیروزی ملت و شکست دشمنان اسلام، ایران و انقلاب اسلامی است؛ لازمه بهره برداری از این عنایت الهی که با رهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) نیاز و ضروری است وحدت و یکپارچگی همه آحاد مردم، نهادها، سازمان ها و ارگان‌ها برای ساختن ایرانی آباد و امید آفرین است.

در این بیانیه آمده است: سپاه پاسداران در استان خوزستان مانند همیشه در کنار مردم برای برقراری امنیت و حضور حداکثری در عرصه‌های مختلف با کمک بسیج مردمی آماده جانفشانی برای این شجره طیبه است؛ یادآوری می‌شود موضعگیری و اظهارنظرها برای اقدام ها و تلاش‌های سپاه همواره از طریق مبادی رسمی نهاد روابط عمومی اعلام می‌شود و بیان مواضع و اظهارنظر توسط افراد در هر سمتی صرفا نظرات شخصی بوده و هیچ ارتباطی با نهاد مقدس سپاه ندارد.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا ۲۸خرداد ۱۴۰۰ به صورت همزمان با حضور حماسی مردم انقلابی ایران اسلامی برگزار شد.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.