رئیس سازمان صمت خوزستان عنوان کرد: برخورد با بانکهایی که مصوبات ستاد تسهیل را اجرا نکنند

التزام - رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بانکها بايد مصوبات ستاد تسهيل را اجرايي کنند و هر بانکي که بخواهد در اجراي مصوبات ستاد تسهيل کوتاهي کند، از طريق محاکم دادگستري وارد عمل خواهيم شد و با آن برخورد خواهيم کرد.
رئیس سازمان صمت خوزستان عنوان کرد: برخورد با بانکهایی که مصوبات ستاد تسهیل را اجرا نکنند

امیرحسین نظری در نشست ستاد تسهیل خوزستان که شنبه شب (۵ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز مباحث مربوط به شرکت کشتارگاه آنزان طیور ایذه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این شرکت در اخذ تسهیلات از بانک صادرات و پست بانک، مسائل زیست محیطی و دامپزشکی دچار مشکلاتی بود که این مسائل، مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفتند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: امروز همچنین مباحث مربوط به مشکلات برق و آب شرکت قند و تصفیه شکر اهواز مورد بررسی قرار گرفت. قرار است شرکت توزیع برق اهواز، مشکل برق این شرکت را حل کند و شرکت آبفا اهواز نیز نسبت به ایجاد انشعاب خط مستقیم و یک کنتور حجمی در این شرکت اقدام کند.

نظری گفت: ستاد تسهیل به عنوان یک اهرم اجرایی در رفع موانع تولید به کار گرفته می‌شود و مصوبات آن لازم‌الاجرا است.

وی افزود: بانک‌ها باید مصوبات ستاد تسهیل را اجرایی کنند و هر بانکی که بخواهد در اجرای مصوبات ستاد تسهیل کوتاهی کند، از طریق محاکم دادگستری وارد عمل خواهیم شد و با آن برخورد خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.