دورکاری کارمندان در خوزستان پابرجاست

التزام - مدیرکل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: طبق گزارشات مردمی از طریق تلفن ۱۱۱ و گزارش بازرسان ویژه ستاد مدیریت بیماری کرونا برخی ادارات، سازمانها، بانکها، اقدام به لغو دورکاری کارمندان نموده اند که این کار بر خلاف مصوبات ستاد ملی و استانی است.
دورکاری کارمندان در خوزستان پابرجاست

 رسول امیری بیان کرد: برابر با اعلام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بر اساس رنگبندی  اعلام شده وضعیت کرونا شهرهای خوزستان به صورت نارنجی و زرد است که بر  اساس ابلاغ سازمان اداری و استخدامی حضور کارمندان در شهرهای نارنجی با حضور ۵۰ درصد و در شهرهای بزرگ با حضور ۲ سوم کارکنان باید ادامه فعالیت داشته باشند.

وی گفت: در صورت عدم اجرای مصوبات توسط تمامی دستگاه‌های اجرایی مطابق با بخشنامه ۲۹۰۸۲۳ گنجم شهریور ماه پارسال سازمان اداری و استخدامی کشور اعمال مجازات به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی  در  مرتبه اخطار، در مرتبه دوم توبیخ کتبی درج در پرونده، در مرحله آخر انفصال از خدمت و معرفی به مراجع قضایی است .

امیری افزود: تمامی هموطنان می توانند گزارشات مردمی خود را با سامانه ۱۱۱ و سامانه پیامکی گزارش نمایند.

هم اکنون ۱۳ شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی کرونایی و ۱۴ شهرستان زرد کرونایی هستند.

طبق دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نحوه فعالیت کارمندان در ادارات بر اساس رنگبندی کرونا در شهرها باید انجام بگیرد و این دستورالعمل همچنان پا برجا است.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.