نماینده مجلس: واکسیناسیون خبرنگاران باید سریعتر آغاز شود

التزام - رئيس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: با توجه به فعاليت هاي دغدغه مند خبرنگاران بايد هرچه سريع تر واکسيناسيون اين قشر آغاز شود.
نماینده مجلس: واکسیناسیون خبرنگاران باید سریعتر آغاز شود

محمدرضا رضایی کوچی ، جان باختن دو تن از خبرنگاران حوزه محیط زیست را به اصحاب رسانه کشور تسلیت گفت و با تاکید بر ضرورت حمایت از اصحاب رسانه و آغاز سریع تر واکسیناسیون آنان، بیان کرد: ما همواره شاهد هستیم که در مقاطع حساس، اصحاب رسانه همواره در صحنه حاضر شده و در کنار مسئولان در خدمت رسانی به مردم و مطرح کردن دغدغه های زندگی آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: اما متاسفانه آنطور که باید و شاید از این قشر در سالیان گذشته حمایت نشده و در حوزه های مختلف از جمله بحث حقوق و مزایای این عزیزان، بیمه و بویژه مسکن این قشر زحمت کش شاهد این کوتاهی هستیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: حادثه دلخراشی که برای خبرنگاران در ماموریت کاری رخ داد از این امر حکایت دارد که تا به امروز حتی برای ماموریت خبرنگاران شرایط حداقلی ایمنی را در نظر نمی گیرند. توجه و حمایت از این قشر یک امر ضروری است و باید با جدیت بیشتری در جهت تحقق مطالبات آنان گام برداشت.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اکنون نیز واکسیناسیون کرونا برای این قشر که در تمام این مدت شیوع ویروس کرونا در صحنه بوده و هرجا مشکلی بوجود آمده و یا پیش از حضور مسئولین حتی در بیمارستان ها برای پوشش خبری و اطلاع رسانی به صورت دغدغه مند پیگیر به گوش رساندن صدای مردم هستند، باید با جدیت دنبال شود.

رضایی در پایان تاکید کرد: امید است هرچه سریع تر بحث واکسیناسیون خبرنگاران آغاز شود. بنده نیز در مجلس شورای اسلامی این موضوع را دنبال کرده تا هرچه سریع تر این گام برداشته شود. امیدواریم با پیگیری های مجلس و همراهی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا واکسیناسیون خبرنگاران تا اواسط مرداد و هفته خبرنگار به سرانجام برسد.

منبع : ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.