گوگل معلم زبانتان می شود / آموزش تلفظ صحیح کلمات با هوش مصنوعی

گوگل قصد دارد به شما کمک کند تا کلمات را به درستی تلفظ کنید. این اقدام به این علت  انجام می شود که بسیاری از کاربران در بخش جستجوی این غول فناوری کلمات پیچیده را به اشتباه جستجو می کنند.
گوگل معلم زبانتان می شود / آموزش تلفظ صحیح کلمات با هوش مصنوعی

گوگل قصد دارد به شما کمک کند تا کلمات را به درستی تلفظ کنید. این اقدام به این علت  انجام می شود که بسیاری از کاربران در بخش جستجوی این غول فناوری کلمات پیچیده را به اشتباه جستجو می کنند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این سرویس جدید هم اکنون به طور محدود و به شکل آزمایشی اجرا می شود و گوگل به طور مشخص روی یک ویژگی خاص  کار می کند که می تواند شما را از اشتباهات ناخوشایندتان در حوزه تلفظ کلمات آگاه کند.

پیشبینی می شود این غول جستجو یک ویژگی جدیدتر را به سیستم خود بیفزاید که به شما نشان می دهد چگونه یک کلمه را جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر شما برای “onomatopoeia” جستجو کنید، به یک جستجو جدید برای “چگونه تلفظ” کلمه هدایت می شوید.

گوگل معلم زبانتان می شود / آموزش تلفظ صحیح کلمات با هوش مصنوعی

بر این اساس در کنار این به روزرسانی یک آیکون بلندگو، برای ستجوی جدید یک عبارت کلاسیک نمایش داده می شود،شما همچنین می توانید گزینه ای را برای کاهش سرعت تلفظ صوتی داشته باشید بنابراین روی تلفظ کلمات نیز قدت بالاتری خواهید داشت. یک نوار کشویی به شما اجازه می دهد بین لهجه های مختلف نیز یک زبان را انتخاب کنید، برای مثال انتخاب تلفظ آمریکایی یا تلفظ بریتانیایی.

 

منبع : انتخاب

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.