دوره آشنایی با عملیات روانی در حوزه رسانه برای دانشجویان اهوازی برگزار می‌شود

مسئول ارتباطات و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز ضمن اشاره به اهمیت آشنایی بیشتر دانشجویان و طلاب با علوم رسانه از برگزاری دوره‌ آموزشی مبانی سواد رسانه‌ای خبر داد.
دوره آشنایی با عملیات روانی در حوزه رسانه برای دانشجویان اهوازی برگزار می‌شود

محمدجواد رفیعی نیا اظهار داشت: از ابتدای امسال بنا بر نیاز احساس شده برای آشنایی بیشتر دانشجویان و طلاب با ماهیت کار رسانه‌ای تصمیم گرفتیم به صورت تخصصی روی مباحث مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی کار کنیم، به همین دلیل طبق برنامه‌ریزی‌ها، آموزش مقدماتی مبانی سواد رسانه‌ای به عنوان مرحله اول انتخاب شد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره آشنایی بیشتر دانشجویان و طلاب با روش‌ها، نظریه‌‎ها و شیوه‌های علوم رسانه‌‌ای است.

مسئول ارتباطات و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز تصریح کرد: شرکت‌کنندگان این دوره‌ با کلیات و مفاهیم مربوط به رسانه با عناوینی چون تحلیل و بررسی نظریه‌های اصلی و کلی رسانه، تحلیل و بررسی شیوه های اقناع مخاطب توسط رسانه‌ها، تکنیک‌های عملیات روانی در حوزه رسانه و خبر و اعتیاد رسانه‌ای آشنا می‌شوند.

طلاب نباید تحت تاثیر شبهات فضای مجازی قرار گیرند
ایرانیان روزانه “حداقل ۵ ساعت” در فضای مجازی وقت می‌گذارند
کرمان| نگرش جامعه به فضای مجازی باید تغییر کند

وی با اشاره به اینکه این دوره در سه جلسه و در مجموع حدود ۶ ساعت در سالن جلسات دانشگاه امیرالمومنین(ع) برگزار می‌شود و آخرین مهلت آن ۵ آذر ماه است، یادآورشد: در حال حاضر این دوره آموزشی برای دانشجویان و طلاب دانشجویی اهوازی تدارک دیده شده اما تصمیم داریم در آینده برای عموم دانشجویان استان خوزستان، دوره‌های سواد رسانه‌ای و مشابه آن را برگزار کنیم.

رفیعی نیا در پایان گفت: علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره به دفتر بسیج دانشجویی این دانشگاه و یا با شماره ۰۹۳۶۸۱۷۵۰۵۱ تماس بگیرند.

منبع:تسنیم

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.