کارمندان این بانک برای بارداری باید اجازه بگیرند!+عکس

کارمندان یک بانک برای بارداری شان باید از رئیس خود اجازه بگیرند.
کارمندان این بانک برای بارداری باید  اجازه بگیرند!+عکس

به نقل از دیلی میل، کارکنان یک بانک تجاری در شهر چیجیججوانگ چین مجبور به دریافت مجوز از سرپرست بانک برای داشتن فرزند خود هستند.

قوانین شرکت اجازه حاملگی برای زنان کارمند خود را صادر می کند. اگر زن نخواهد سقط جنین کند، جریمه خواهد شد. درخواست این قاون در ماه جولای ارائه می شود.

یکی از کارکنان بانک، به سازمان اتحادیه های کارگری شهر شکایت کرد چرا که به علت عدم رعایت قانون اجازه حاملگی، از طرف بانک جریمه شده است. او افزود که زنان دیگر در این بانک در وضعیت مشابه و بدتر هستند، پس از مداخله اتحادیه کارگری، بانک این قانون را لغو کرد و جریمه را از همه کارکنان زن خود برداشت.

پیش از این گزارش شده بود، که ۱۶ پرستار درمانگاه Banner Desert Medical Center، ایالت آریزونای آمریکا اعلام کرده بودند،که همزمان باردار هستند.

اشلی ادکینز یکی از کارکنان این بیمارستان در صفحه فیس بوکش عکس ها و ویدیوهایی از پرستاران باردار این درمانگاه را منتشر کرد. به گفته وی، این کودکان بین ماه های اکتبر و ژانویه به دنیا خواهند آمد.

پرستاران اطمینان دادند، که آن‌ها برای این بارداری همزمان برنامه ریزی نکرده اند. آنها می خواهند یک baby shower مشترک برای هفته آینده برنامه ریزی کنند (یک مهمانی که در آن جنس فرزندان را اعلام می کنند و هدیه دریافت می کنند).

همچنین مدت مرخصی برای مادران در آریزونا ۱۲ هفته است.

 

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.