بلای شوم برای دختر دانشجو / او خودش مقصر بود

این دختر که در طول رژیم لاغری تمام پول خود را پس انداز کرد تا با خرید افراطی خوراکی هایی که در این مدت نخورده است را خریداری کند عاقبت همه پس اندازش را برای هزینه های درمان خرج کرد.
بلای شوم برای دختر دانشجو / او خودش مقصر بود

دختر جوان دانشجویی که برای پس انداز کردن پول های خود اقدام عجیبی انجام می داد، سر انجام اتفاق بدی برایش رخ داد.

رسانه های چینی به تازگی گزارش دادند دانشجویی که رسانه را با قناعت خود بهت زده کرده بود درست روز قبل از تعطیلی معروف تمام پس انداز خود را صرف دارو و بیماری کرد. دختر جوان دانشجو که بیش از سه هفته نودل فوری خورد تا پول خود را برای روز مبادا نگه دارد، در آخر رژیم غذایی غیرمعمول او باعث شد تمام پس انداز خود را در صرف ویزیت های پزشکی کند! نودل های فوری برای بسیاری از دانشجویان دانشگاه ها هزینه مناسبی دارند، آن ها ارزان هستند و آسان پخته می شوند و شکم را پر می کنند، اما قطعا غذای مقوی نیستند. زن جوانی تازگی به سختی آموخت زنده ماندن تنها با نودل های فوری باهوش ترین کاری نیست که می توانید انجام دهید، حتی اگر در کوتاه مدت مقداری پول پس انداز کنید.
در آغاز ماه نوامبر، هنگامی که فاش شد “هنوگ جیا” مدتها فقط نودل فوری می خورده تا پول برای روز مبادا پس انداز کند ،تیتر بسیاری از رسانه های آنلاین و آفلاین در جهان شد . “جیا” در فیلم گفته با تغییر دادن رژیم فوق العاده ارزان، قصد داشتم تا ۷۴۹ یوان معادل ۱۰۸ پوند پول پس انداز کنم تا برای روز ۱۱ نوامبر روز خرید افراطی خرج کنم اما متاسفانه، او هرگز نتوانست تمام اقلام تخفیف خورده را خریداری کند، زیرا او پس انداز روز مبادای خود را در بیمارستان خرج کرده بود چرا که جیا به خبرنگاران گفت:” من بیشتر پس اندازم را صرف درمانم کردم، و هزینه تزریق آهن برای من بیش از ۱۰۰۰ یوآن (۱۴۴ پوند )و هزینه دارو بیش از ۱۰۰ یوآن شد.

اگرچه او در مورد بیماری اش وارد جزئیات نشد، زن جوان گفت که او تب بالایی داشته که نیاز به بستری شدن دارد. او افزود اگرچه علت دقیق این بیماری نامشخص است، او افزود:” خوردن نودل های فوری می تواند یک دلیل باشد.”

کاربران رسانه های اجتماعی چین در این باره اظهار داشتند که رژیم غذایی هونگ جیا نتیجه معکوس داشته و البته کار او برای هیچ کس قابل تایید نیست حتی مادر خودش نیز همدردی اندکی نسبت به او نشان داد.اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.