برگزاری دوره بازآموزی مربیان طرح ملی دادرس خوزستان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: ۸۶ نفر از مربیان طرح ملی دادرس در این استان با آخرین سرفصل های امدادی ویژه دانش آموزان در مدارس آشنا شدند.
برگزاری دوره بازآموزی مربیان طرح ملی دادرس خوزستان

علی پهلوان اظهار کرد: در این دوره که با حضور ۸۶ نفر از مربیان شهرستانی و ۹ نفر از مربیان استانی طرح دادرس در اهواز برگزار شد، شرکت کنندگان با آخرین تغییرات سرفصل ها و روش تدریس مطالب آموزشی امداد و نجات در مدارس و آموزشگاه ها آشنا شدند.

وی با اشاره به اهمیت ارائه مطالب امدادی به دانش آموزان در راستای طرح دادرس افزود: این دوره آموزشی با هدف همگون سازی، یکسان سازی و هماهنگی در روش های ارائه مطالب امدادی در مدارس و با حضور شهریار مزیدآبادی از مؤلفان کتب امداد و نجات در اهواز برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: آشنایی با نهضت صلیب سرخ، پناهگیری و خروج ایمن، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی، احیای قلبی ـ ریوی، خونریزی، پانسمان و بانداژ، شکستگی و آتل بندی، حمل مصدوم، اطفای حریق و اسکان اضطراری از جمله سرفصل های این دوره به شمار می رود.

پهلوان در پایان عنوان کرد: شرکت کنندگان پس از ارائه مطالب به صورت شفاهی، سرفصل های مذکور را به صورت عملی در مجتمع امدادی هلال احمر خوزستان اجرا کردند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.